Parfüm utánzatok?

Figyelt kérdés
Yodeyma, parfen parfüm utánzatok jók? Hasonlítanak az eredetiekre?
2022. márc. 30. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Fosok!
2022. márc. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2022. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyire megbízhatóak?
2022. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Rendeltem már yodeyma parfümöket és meg voltam velük elégedve.

Azóta is csak olyanokat veszek

Minek fizessek érte több pénzt hogy ugyanazt az illatot megkapjam.

Kb 10 fajtát már rendeltem és mind egy az egyben az eredeti illat.

Tartóssága is megfelelő.

2022. nov. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
El lehet velük lenni, de kb. Pont annyit érnek mint amennyibe kerülnek.Eddg 2- T próbáltam, de egyik sem győzött meg. Nyilván,ha az eredeti illat is egy kaka, akkor az utánzat is az lesz, sőt... méginkább. A parfümök túl vannak árazva, fölé a Chanel, meg a Dior, de akkor sem gondolom, hogy 100 ml-t ki lehetne hozni 10k forintból, úgy hogy haszon is maradjon rajta. Minőségi alapanyagokból biztos hogy nem lehet ilyet csinálni tízezer forintból. Úgy hogy sajnos nekem marad a drága, de otthonra, a boltba elszaladni a másolat is jó.
2023. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vettem azóta egy l'interdit utánzatot. Az eredetihez képest citrusosabb illata van. Nem rossz, de közel sem ugyanaz.

Tartósnak tartós.

2023. ápr. 16. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!