Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tavolitsam el az...

Hogyan tavolitsam el az epitett kormomet?

Figyelt kérdés

Olyan csunya kormoket csinalt nkm a kormos, hogy leakarom szedni, mert ha csak ragondolok sirogorcsot kapok. Anyukam fintorgott, amikor meglatta, es a baratnoimnek sem tetszett. Ok azt mondtak reszeljek a vegebol, mert nekem az alakjaval van nagy bajom. Tudom nkm kellett volna szolni, de olyan hirtelen lereszelte kicsire es nagyon hegyesre. Az elozo kettonek, amit nala csinaltattam, szep kerekded alakjuk volt. Azt mondta baratnom, hogy csak csiszologeppel lehet eltavolitani, de en nem akartam volna azert is fizetni.

Semmi nem oldja fel? Vagy ensem tudnam lereszelni?



2022. ápr. 1. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Köröm reszelővel le tudod, csak rengeteg idő és valószínűleg a saját körmöd is széjjel fogod reszelni. Kérj tőle egy időpontot műköröm leszedetésre, ő lecsiszolja neked úgy hogy ne sérüljön a saját körmöd. Ha a végét reszeled csak meg, úgyis látszani fog és csúnya lesz a végeredmény.
2022. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lereszeltem a veget es tenyleg eleg csunya lett, de meg mindig jobban tetszik, mint ahogy a kormos csinalta
2022. ápr. 1. 12:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy kérsz hozzá másik időpontot vagy egy másikhoz.
2022. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!