Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik, hogy ilyen gyorsan...

Létezik, hogy ilyen gyorsan nőni kezd a szőr gyantázás után?

Figyelt kérdés

Évek óta borotvával szőrtelenítek, de az utóbbi időben már elegem lett abból, hogy két naponta kell szedni, ezért tegnap rászántam magam, és elmentem legyantáztatni a lábaim kozmetikushoz. Abban a hitben voltam, hogy ez majd kitart vagy 2 hétig, erre fel már ma elkezdett visszanőni a szőröm... igaz nem mindenhol, és csak picike, 1-2 mm, de nyilván nagyon zavar, teljesen olyan, minta borotváltam volna.

Hozzáteszem, viszonylag sűrű, erős szőrzetem van, na de tényleg 1 hétig se bírja? :( Kicsit el vagyok keseredve. Ez javulni fog majd ha egyre többször járok gyantáztatni, vagy esetleg a kozmetikus nem végzett elég alapos munkát? Konkrétan ha így halad a szőrnövekedésem, már holnap mehetnék vissza a kozmetikushoz...

Valaki valami tanácsot tud adni??



2022. ápr. 5. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azokat a szőrszálakat amik a bőr alatt vannak nem tudja kiszedni .
2022. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes jól írta, nem egyenletesen nő a szőr sehol az emberen. Az nőtt ki, ami a gyantázáskor még épp a bőr alatt volt.
2022. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Egy idő után jobb lesz, ritkábbak lesznek. Viszont a túlzott és erős szőrösödés utalhat hormonális problémára, ba gondolod, nézesd meg orvossal
2022. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Úgy mentem oda, hogy előtte már vagy két hete nem szőrtelenítettem (direkt), szóval szerintem minden szőröm kinőtt ami kinőhetett. Ezért sem értem, hogy most miért nőttek ki ennyire gyorsan. :-/

#3 tényleg hormonális oka van, ezt tudom is.

2022. ápr. 5. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Akkor megvan a kérdésedre a válasz :)
2022. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Először még gyorsabban nő, pár alkalom és beáll
2022. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!