Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Önbarnító kérdés. Melyik...

Önbarnító kérdés. Melyik önbarnító vált nektek be jobban? Az amellyel több árnyalatot lehet barnulni egy használat után, vagy az amellyel fokozatosan lehet elérni a kívánt színt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Én a gyors megoldást használtam, csak az votl vele a problémám hogy meg kellett várni amíg teljesen kikopik a bőrömből amíg újra használhatom, és eléggé zavart hogy mindig barnából mindig pár nap alatt kifehéredtem... A másik típusút még nem próbáltam... de azt szeretném hogy állandó színem legyen és akármikor tudjam frissíteni...
2022. ápr. 6. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az onbarnito átka az hogy bizony csúnyán kopik, és ha arra rakensz/rafujsz akkor bizony sargulsz. A világos ruhát megfogja , ha izzadsz és megtorlod a homlokod akkor meg azonnal foltosan kezd kopni! Szóval az onbarnito annyira nem jó ! Jó egy alkalomra, amikor mész valahova, egy estére amikor meg kell jelenni, de állandóan? Akkor már inkább heti 1 szoli 10-12 perc ad egy alapot és jön a tavasz /nyár arra szépen rabarnul az ember !
2022. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó, te szerintem semmit nem tudsz az önbarnítokról. Nem az 2000 forintos Dove-os önbarítokról beszélek... Egy jó önbarító nem fog semmilyen körülmények között az izzadsággal lefolyni rólad... hisz nem egy színezék amit a bődödre kensz, hanem előidézi annak a mesterséges barnulását..a másik meg hogy nem szabad hogy sárga legyél tőle.. mert akkor az egy nagyon olcsó fos.
2022. ápr. 7. 14:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Van olyan ember aki 2022-ben ajánlja a szolit?..... nem fogjátok fel mennyire káros. Akkor inkább a hulla fehér bőr, mint heti 1 szoli... te jóó ég.
2022. ápr. 7. 14:51
 4/7 anonim ***** válasza:

1 vagyok !


Én nem járok szoliba egyébként , de örülnek neki ha ajánlanal olyan onbarnitot ami nem olyan mint amit én leírtam ! Te milyet használsz ? Vagy melyik vált be ?


Nagyon régen próbáltam 10+ éve, szóval őszintén örülnek ha javasolnal egy onbarnitot ami nem sargit, nem kopik foltosan…. Stb

2022. ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szivesen ajanlok neked olyant. De komolyan mondom. Nekem vilagos a borom, es olyan barnitokat hasznbaltam, hogy senki meg nem mondta hogy az onbarnito, es nem sargitott be egyaltalan. A borom felso retegenek a termeszetes barnulasat idezte elo, es teljesen olyan lett a vegeredmeny mintha napon barnultam volna.
2022. ápr. 8. 21:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Onbanito habot hasznaltam. 3 orat kell fennthagyni. Es nem kopik foltosan. Nekem az egyeduli bajom az volt ezzel a tipussal, hogy meg kellett varnom amig telejesen kikopik.
2022. ápr. 8. 21:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne a termék, köszi Kérdező előre is!
2022. máj. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!