Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szokás még így bejelentkezni...

Szokás még így bejelentkezni fodrászhoz?

Figyelt kérdés
Szokás még az, hogy bemegyek az üzletbe és kérek időpontot? Vagy már furán néznek ha nem facen/telón jelentkezek be??
2022. ápr. 7. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szokás, persze.
2022. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem számít. Mármint szerintem az a fura, ha ez valaki szerint fura. Attól még, hogy manapság sokan a telefont használják az időpontkéréshez, attól még nyugodtan be lehet menni élőben is. Szerintem ez egy inkább szimpatikus dolog, ha valaki veszi a fáradtságot és bemegy időpontot kérni. Szóval szerintem ez inkább egy pozitív dolog, mintsem negatív.
2022. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én csak arra gondoltam, hogy épp tesz-vesz, dolgozik és így megzavarom.
2022. ápr. 7. 22:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem szívműtétet végez épp, csak lehet hozzá szólni. Vagy tévednék?
2022. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnos a kihez mi járunk ez az egyetlen mód... Pont ma kellett elmennem időpontért, amiben az a rossz, hogy mégcsak nem is 1 városban lakunk :S

Hívogathatnám én nyitástól zárásig, semmi értelme :S

Fb meg nem erre való

2022. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze, főleg idegen helyre inkább benézek. Ha nem teszik, akkor bocs, kerestem vkit, viszlát. Ha szimpi, akkor meg mondod, hogy jó napot kívánok, szeretnék bejelentkezni hajvágásra. Beír, aztán majd mész.

De többnyire az üzlet ajtaján van kint telefonszám, hogyha zárva van, akkor is lehessen hívni vagy felírni a számot.

2022. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Eddig csak egyszer volt negatív tapasztalatom a személyes időpont kéréssel. Új helyre mentem volna. A fodrásznő gyilkolt a nézésével hogy megzavartam "figyelj csak, leülsz szépen a punc1kádra és majd ha sorra kerülsz akkor mondhatod. Nem úgy megy hogy te csak bejössz ide és...".
2022. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es na gondolom nem ültél le.🤣 Különben lehet, hogy ez az ott ülő vendég szempontjából pozitív, hogy csak oda figyelne 100%, de így akkor sem lehet beszélni egy kuncsaft jelölttel de mással sem.

5 akkor mire való? Komolyan képes vagy inkább utazni egy ilyen felesleges elv miatt? Az más kérdés ha ott sem elérhető, de ilyen helyre biztosan nem járnék ha ennyire körülményes.

Kérdező ha ez a vágyad csináld így csak nyitvatartási időben menj.:)

2022. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk az normális, hogy leültet és majd sorra kerülsz. A stílus nyilván nem.
2022. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es időpontkéréshez normális, hogy szóhoz sem engedi jutni, hanem várjon ki egy lehet óra hosszás műveletet, hogy utána 30mp alatt beírjon egy időpontra? Mert itt szerintem nem azt írta a válaszoló, hogy sorra került volna utána, hanem a személyes időpontkérésről mesélte az egyetlen de igen negatív tapasztalatát.
2022. ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!