Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit számít az...

Szerintetek mennyit számít az életmód a fiatalos külső megőrzésében?

Figyelt kérdés
Épp elkezdtem nézni egy sorozatot és a főszereplő pasit legalább 30-nak néztem, de csak 26 éves, egy évben született velem. Nagyon furának éreztem, hogy velem egyidős, mikor engem 21 körülinek szoktak nézni és szerintem abszolút nem nézünk ki egyidősnek. Heti 3x edzek, sok vizet iszok, eleget alszok, odafigyelek a kajára. Szerintetek helyes életmód mellett sokáig meg lehet őrizni a fiatalos külsőt, vagy ez inkább genetika?

2022. ápr. 11. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Genetika. Barátom nyáron lesz 33. 25-től nem néz ki többnek. Ő aztán nem figyel az életmódra, eszik, iszik ami jól esik neki.
2022. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen idösen még eléggé szerencse kérdése, 15-20 év múlva lesz látható a különbség, ami az életmód miatt van.
2022. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Számít az is, de azért ez nagy részt genetika függő. Szóval is-is.
2022. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 igaz, hosszútávon azért mindenképp meglátszik az életmód. Ha valaki 20-30 évig cigizik/iszik, alig alszik, sokat stresszel, annak nem olyan a bőre, fogai stb, mint annak, aki ezeket hanyagolja vagy csak mértékkel igazak rá.
2022. ápr. 12. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Inkább később látszik a különbség, de ott is játszik valamennyi szerepet a genetika.

Nekem van olyan ismerősöm, aki bőven 10 évet letagadhat, pedig éjszakázott egész életében majdnem, naptej nélkül rohadt sokat napozott. Jó, az étkezésre figyelt, de akkor is.

Aztán van olyan, aki mindent is bevet, nagyon egészségesen el

2022. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat, előbb elküldte

Szóval van, aki egészségesen él, de nem néz ki fiatalabbak

2022. ápr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!