Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A téli parfümök nyáron kevésbé...

A téli parfümök nyáron kevésbé érezhetőek? Hamarabb elillannak?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 20. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalataim szerint a téliek inkább fullasztóak, túl erősek nyáron.

Igaz, én hűvösebb időben a töményebb, fűszeresebb illatokat szeretem magamon, ami egész nap körülleng.

A kis gyümölcsös, friss illatok ekkor nagyon hamar elillannak, nyáron, a melegben viszont jobban kapaszkodnak a bőrhöz, így előfordul, hogy az az illat, amit télen pár óráig érzek magamon, nyáron egész nap tartós.

2022. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bruno Banani magic man edt-t szeretnék vásárolni nyárra. Akkor ez is egész nap érezhető lenne?
2022. ápr. 20. 12:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egy nagyon szexi illat! :) Egyik ismerősöm használja télen-nyáron, és mindig érezhető rajta. De bánj vele csínján, mert túlzásba vive kellemetlen tud lenni.
2022. ápr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj a kérdésért, csak kíváncsi vagyok a véleményed miatt hogy, nő vagy?
2022. ápr. 20. 12:56
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, nő vagyok.

(3.)

2022. ápr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ennek örülök hogy nem csak a férfiaknak tetszik az illat, hanem a szebbik nem is így vélekedik róla. És a nőknél milyen korosztálynak tetszik ez az illat?
2022. ápr. 20. 15:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyilván csak a saját nevemben tudok nyilatkozni, én a harmincas éveimben járok.
2022. ápr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2022. ápr. 20. 16:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyáron a friss aquatic illatok mennek. Kevésbé tömények, friss "most léptem ki a zuhany alól" stílusúak. Télen a töményebb, fűszeres, virágos, bőrös, alkoholos illatok mennek amik jóval erősebbek mert télen több réteg ruhán is át kell ütni. Egy téli beast mode parfümöt nyáron használni rossz ötlet. Mindenki fulldoklani fog körülötted. Ha valami gyengébbet akarsz az csak szimplán nem az évszakhoz illő.
2022. ápr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék gyenge parfümöt. Szeretem ha sokáig bírja rajtam egy parfüm illata.
2022. ápr. 20. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!