Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért több a "földön" a rút...

Miért több a "földön" a rút és átlagos ember mint a szép?

Figyelt kérdés
Ahhogy elmegyek az utcán,vagy körbe nézek a Facebookon,ritka kevés igazán szép ember látható.A romáknál viszont több a szebb arcú nő(nem vagyok romapárti de roma se).Isten akarata,előnytelen gének,rokonságban bűn,előző életében gonoszként élt,ronda párok gyereke,rossz étkezés?Akik gyönyörűek akkor ők meg miért kapták meg ezt az előnyt,kivételt?Csak a géneknek lenne köszönhető?Nem értem.
2022. ápr. 20. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos a legtöbb, kevés igazán ronda és kevés szép ember.


Amint gondolj bele, ezek csak évadhoz mérhető relatív fogalmak, amik egy skálán helyzekednek el. A skála egyik végpontja a nagyon ronda, másik végpontja a csodálatos gyönyörű, és középen van az átlagos.

2022. ápr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

A gének nem intelligens létformák, egyszerűen csak random rendeződnek, ők nem tudják hogy ebből egy szép ember lesz.

Erre is bizonyíték hogy kelet Európában mennyivel szebbek a nők mint nyugaton.

Hogy valaki szép legyen, ahhoz nagyon sok együttállás szükséges, ami ritkán történik meg, ezért kevesebb a nagyon szép ember.

Hogy ki miért hova es milyen testbe születik, az mar ezo téma

A roma állításoddal viszont nagyon nem értek egyet… nagyon ritka a szép cigány…

2022. ápr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nincs sok szép ez igaz. Lehet 100 éve más volt az arány, teljesen más volt a szépségideál. Megnézve a festményeket a szerintük gyönyörű nők konkrétan rondák az én szememben.
2022. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Nincs sok szép. Rengeteg olyan szép nő van akik csak a plasztika miatt azok.
2022. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Sok szép nő van, csak nem Magyarországon. A romák még az átlag magyaroknál is csúnyábbak szerintem.


Menj el Oroszországba vagy Norvégiába. Ott gyönyörűek a nők természetesen is.

2022. ápr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Országfüggő. Magyarországon nagyon kevés a szép nő, a legtöbb átlagos vagy csúnya. Angliában pont fordított az arány! Alig látni átlagos nőt, szinte minden angol nő gyönyörű, csúnya meg kb. nem is létezik.

A görögök között is sok a csúnya nő, ott az átlagos a ritka.

2022. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
A japánok, mongolok ill. más ferde szeműek között se igen van ronda nő. Szinte mind nagyon szép, ritka, ha csak átlagos valaki.
2022. ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A legszebb nők szerintem messze a latinák. Őket követik szorosan a szlávok, majd a skandinávok (főleg a norvégok). Voltam dél-koreában, ott is a nők többsége kifejezetten szép. A franciák is szebbek szerintem pl a magyaroknál.

A legkevésbé szép nők szerintem az indiaiak, romák, britek és a görögök.

A legszebb férfiak a németek (a sztereotípiákkal ellentétben), skandinávok szintén, illetve a mediterrán térségekben is sok a kifejezetten jóképű férfi. Főleg a spanyolok között.

A legkevésbé szép férfiak szintén az indiaiak és a szlávok is (a szláv nők gyönyörűek, a szláv férfiak viszont inkább átlag alattiak). Férfiban a romák szerintem annyira nem rosszak, mint nőben.


A magyarok szerintem mindkét nem esetében átlagosak. A férfiak talán még kicsit az alatt is vannak, a nők itthon idősebben is sokkal jobban néznek ki, mint férfi kortársaik. A magyar férfiak csúnyán öregszenek.


Az amerikaiak is átlag felettiek férfiban és nőben is, de ők nagyon kevert népek, azért nem említettem.

2022. ápr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
8-as ha a fehér amerikaiakra gondolsz, a legtöbb közülük brit felmenőkkel büszkélkedhet. És ez meg is látszik rajtuk. A brit férfiak és nők is egyaránt magasan átlagon felüliek. Nem is értem hogy sorolhatod a brit nőket a csúnya kategóriába. De mindenkinek más az ízlése.
2022. ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha sok szép ember lenne, akkor idővel az válna az átlagossá, és csak a hiper szuper szép emberek számítanának valóban szépnek.
2022. ápr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!