Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit jelent egy napszemüveg...

Mit jelent egy napszemüveg méretnél, hogy 56-os?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 21. 17:23
 1/4 anonim válasza:
100%
56cm fej kormeretre valo
2022. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lencse szélessége 56 mm. A szemüvegek méretezésénél három számot szoktak megadni, az első a lencseszélesség, a második a híd szélessége és a harmadik a szárhossz.
2022. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát igen itt ez a 4 adat van megadva, lehet hogy az 56 a cikk számban, az nem az 56-ost jelenti. Van ahol úgy van megadva, hogy 56-os vagy 62-es. De lehet hogy itt benéztem. De ezekből honnan tudom, hogy jó e rám. ok online rendelem és felpróbálom, de akkor is jó lenne tudni. Az fejméret jó kiinduló pont lehet mert azt könnyű lemérni, de itt sajnos a lenti méretek vannak megadva és azt nem írja, hogy a cikkszámban az 56 az a méret.


Oakley Turbine OO 9263 56 Férfi napszemüveg

Lencse szélessége: 63 mm

Hídszélesség: 17 mm

Szárhossz: 132 mm

Lencse magassága: 44 mm

2022. ápr. 21. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, ebben az esetben a 56 szerintem csak a cikkszámhoz tartozik, nem kell vele foglalkozni.
2022. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!