Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most mi legyen?:D hogyan...

Most mi legyen?:D hogyan hordjam a hajam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves fiú vagyok,és eldöntöttem,hogy megnövesztem a hajam. Na de most járok ott hogy,már kezd megnőni és nagyon hülyén áll,belőni már nem lehet mert ahhoz túl nagy,hogyan hordjam? Mit csináljak vele hogy jobb legyen?(Összefogni még nem tudom hátul)
2022. ápr. 28. 01:30
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Csat?
2022. ápr. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Fejformádtól is függ. Hordhatod hátrafésülve, oldalra fésülve, választék mentén kettéválasztva, esetleg egy fejpánt is jó lehet. Ha esetleg már van olyan hosszú, hogy a fejed tetején össze tudd fogni kontyba, az is működhet.
2022. ápr. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Egy baseball sapka megoldja ezt a köztes időszakot.
2022. ápr. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Baseball sapka szigorúan hátracsapva. Én is így nyomulok.
2022. ápr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
zselé, hajlakk, bézbózsapka, kalap, fejkendö, fejpánt, ügyes fodrász
2022. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én pont az ellenkezőjét csinálom, hátközépig érő hajamat akarom levágni, de utána megint újranövesztem.


Amikor köztes időszakban volt, általában bandanát hordtam vagy baseball sapkát hátracsapva, ahogy írták masok is. Egyik barátom, aki szintén növesztette ő hajpántot.

2022. ápr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hajráf, egészen nyugodtan hordhatod, nem ezen múlik a férfiasság.
2022. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!