Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek van raszta haja ill....

Kinek van raszta haja ill. ismerősének? Milyen frizurákat csináltok, láttatok?

Figyelt kérdés
Nekem az van, elég sok frizurát csinálok belőle, de jó lenne ötleteket kapni még. :)
2010. szept. 16. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én húgomnak csináltam afrofonást és raszta hajat.
2010. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úgy hordtam, hogy az első két tincsemet hátul összekötöttem :) és ezek megtartották a többit, és nem volt az arcomban. Vagy vettem egy nagy és erős gumit, és a fejem tetejére "copfoztam".

Sajna az én rasztám nem volt elég hosszú ahhoz, pedig nagyon szerettem volna - láttam olyan, aki úgy csinált egy hatalmas kontyot, hogy az egészet összebogozta. :D Nagyon jól nézett ki.

2010. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt már nekem is meg lehetne, csak sajnos nem egyenlő hosszúak a tincsek és így nagyon nehéz... :S
2010. szept. 17. 08:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Összefogva hordja a fiú ismerősöm, a lányismerősöm meg felrakja kontyba :)
2010. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

T. Rasztahajúak!

Tényleg ott tartjátok a fűvet?

Nehogy félreértsetek, nem kötekedni akarok. Van egy rasztás ismerősöm, aki ezt mondta. Meg hogy lopott már ki a lidlből rotringot és duracelleket a hajában. Tényleg van ilyen, vagy csak szívatott?

Amúgy állandóan piszkálják a haja miatt (a faterja is), már párszor belekötöttek az utcán. Múltkor is leköpték szegényt, hogy drogos b..i és engem is majdnem megvertek miatta, hogy biztos én is b..i vagyok, meg ilyenek. Pedig nem vagyunk b..ik, én még csak nem is drogozok. Nekem tüsi hajam van, mondtam neki, hogy vágassa le, de ő inkább meghalna. Nehogy igaza legyen. :(

Amúgy sokára nőne vissza neki később?

2010. szept. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

T. válaszoló!

A barátod nem méltóképpen viseli a rasztát, ha lop.

Amúgy van olyan raszta, amiben simán el lehet rejteni cuccokat, de egy ismerősöm sem használja ilyesmire. Szóval ne a barátodról ítéld meg a rasztákat...

Nem olyan hosszú idő, míg visszanő, a raszta tincsek mindössze nem engedik kihullani az amúgy is kihulló hajszálakat, ha levágatja a tincseket a haja maradéktalanul visszanő.

2010. szept. 20. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!