Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Ted Bundy tényleg...

Lányok/nők! Ted Bundy tényleg olyan jóképű?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallani meg olvasni, hogy milyen jóképű (volt). Egyszerűen nem értem!


Én férfiként akármennyire is próbálom objektíven nézni, nagyon jóindulattal is erős közepes külsőre.



2022. ápr. 30. 22:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Átlagos. De a saját korában lehet, hogy jó volt.

Meg gondolom, inkább a kisugárzása volt az, amivel hatott a nőkre.

2022. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Saját korában? Azért nem élt ő annyira régen. Marilyn Monroe-ra is nagyon sokan csorgatják még mindig a nyálukat.
2022. ápr. 30. 22:56
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem 10-ből kb 5, esetleg 6 ha nagyon jóindulatú vagyok és csak a külsejét nézem. Nem tudom hogy lehet(ett) érte rajongani, még ha olyan csoda jó ember lett volna, akkor se lett volna reális.
2022. máj. 1. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem
2022. máj. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Hát a nők odavoltak érte elvilleg meg elvilleg a nők az elején mikkor vádolt lett akkor védték hogy ''ő ártatlan nem tenne ikyet''
2022. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Olyan moderáltan jóképűnek mondanám bár nem az esetem, sorozatgyilkosoknál meg van egy ilyen plusz "rossz fiú de biztos csak szeretetre vágyik én majd megjavítom" faktor, nézd meg Richard Ramirez mennyi szerelmes levelet kapott, még hozzá is ment egy nő miközben börtönben ült.
2022. máj. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Én inkább Al Bundyról mondanám, hogy jóképű.
2022. máj. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem helyes, de nem extra.
2022. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem jól nézett ki, a kisugárzása is olyan különleges volt.
2022. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kizárólag most a külsőt nézzük. Nem érdekel most, hogy mit csinált-kit csinált. Kizárólag külső. Úgy nézz rá, mintha most látnád először teljesen ismeretlenül.

El nem hiszem, hogy valakinek bejön. Folyamatosan ezt nyomatják, hogy ilyen meg olyan jóképű. Érdekes.

Ráadásul eléggé agresszív és negatív az aurája, kisugárzása. Bár ez sok lánynak és nőnek bejön a való életben is.

2022. máj. 1. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!