Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a superz...

Mi a véleményetek a superz parfümökről/parfümolajokról?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Úgy gondoltam, hogy megveszem életem első drágább parfümjét. (relatív kinek mi a drága, nekem pl 25-30ezer ft egy parfümre már az..)


Versace eros / eros flame az, ami eddig tetszik, ezekről nagyon jó vélemények vannak.


Viszont az utóbbi időben nagyon elterjedt a Superz parfüm/parfümolaj. Tényleg annyira jó, mint amilyennek mondják? Vagy nem nagy durranás?

Vannak jó áraik, 3 db parfümolaj 26 ezer ft, 50ml parfüm szintén ennyi(bár az eros/eros flame 26 ezerért 100ml), de nem tudom, hogy tényleg olyan jók-e mint amilyennek mondják.



2022. máj. 1. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Ennyiért nem vennék parfümöt, szerintem túl vannak árazva.
2022. máj. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Túlhypeolt vackok. Ha ennyiért vennél parfümöt javaslom a Montale márkát, rengeteg (minőségi) illatuk van.
2022. máj. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
37%
Nekem a Nicci jobban bevált személy, szerint🙂
2022. jún. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

nálam nagyot arattak. pedig van parfümöm bőven. Olajban nekem a legjobb a sweet darkness, la bohéme. Fújósban: abu dhabi és endless sea elképesztően kitartó mindkettő. Ha van időd nézz be hozzájuk 5-kerben van egy elég pazar boltjuk, googlen van a cím és ott segítenek.

Ha meg 70K+ kategória érdekel akkor Casamoratti Lira, Erba Pura, Baccarat EDP

2022. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!