Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Női parfüm ami tartós, nem...

Női parfüm ami tartós, nem túl drága és kellemes illata van?

Figyelt kérdés
Inkább édeskés illatú, virág, ára 4000-6000 Ft a 50ml-es és nem az a megszokott illat. Tudnátok ilyet ajánlani? Köszönöm
2022. máj. 3. 14:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Tom Tailor vagy Antonio Banderas?
2022. máj. 3. 14:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Victoria’s Secret Bare Vanilla testpermet - A Müllerben kapható. Nagyon erőteljes, égetett vaníliás illata van. A tartóssá simán felér egy EDP-vel.
2022. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2%

Bocsi, de banderas...?

Ezek messze vannak a parfümtől.

4000ft ért jó parfümöt nem kapsz.


Ha valóban minőségit akarsz, akkor olyenek közt nézelődj mint Chanel, Carolina Herrera, Dior, Paco Rabanne...

2022. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor nem parfüm hanem edt. Napi használatra nekem drága pl a dior vagy chanel.
2022. máj. 3. 15:45
 5/6 anonim ***** válasza:

3

Banderast az Antonio Puig gyártja ami semmivel nem rosszabb márka az általad említetteknél csak nem annyira felkapott fashion brandn ha már parfüm a minőség ott kezdődik, hogy Tom Ford, Creed, Xerjoff

2022. máj. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Avon faraway rebel,nekem eddig ez vált be és tartós nagyon illetve christina aquleira, nekem volt anotonio de nem tartott.
2022. máj. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!