SHEIN vélemények?

Figyelt kérdés
Rendelt már valaki SHEIN-ről? Milyen tapasztalatai vannak az alkalmazással/weboldallal kapcsolatban?

2022. máj. 12. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Környezetszennyező pazarló szemétgyár.
2022. máj. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
66%
Rendkívűl szennyezi a környezetet. Persze tudom hogy vannak olyan emberek, akik nem tehetik meg, hogy márkásabb dolgokat vegyenek, ilyenkor persze jó. A méretekkel voltak nekem problémáim. Egyébként az anyagok minősége változó.
2022. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mitől környezetszennyező?
2022. máj. 12. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

#3

Mondjuk attól hogy minőségtelen egyszer hordható hulladékot gyárt nagyüzemben. A gyártási technológia is príma lehet, legalábbis még az ennél drágább gyártók is lazán engedik a folyókba a mérgező anyagot, stb.

Nemrég pont volt erről egy videó a "vászonzsákoslány" youtube csatornán, abban elég jól elmondja mi is a gond ezekkel a cégekkel.

2022. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor nem rendelek innen. Köszönöm!
2022. máj. 12. 18:52
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

2x rendeltem onnan, de nem jött be. Magas vagyok és vékony, a méretezése nekem nem felel meg, a ruhák anyaga pocsék volt (címke szerint pamut, viselés közben pedig mintha egy kukászsákot vettem volna fel) a kiegészítői 1-2 viselés után tönkrementek vagy alapjáraton gagyik voltak.

Szerintem kidobott pénz volt. Oké, hogy viszonylag olcsó, pl egy maxi ruha 6000 Ft volt, de ha azt nézzük, hogy fast fashion boltban veszel egy leárazott maxi ruhát 10.000ért és tudod hordani 2-3 szezont, ezt meg egyszer felveszed és dobod ki, mert annyira rossz az anyaga, akkor már nem éri meg.

Van aki isteníti és azt mondja, h jó minőségű, és van, aki azt mondja, h soha többé.

2022. máj. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!