Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 197cm/87kg vélemény?

197cm/87kg vélemény?

Figyelt kérdés
17f
2010. szept. 18. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Van olyan hogy test tömeg index. Én: 182cm/103kg

Belsőd számít, nem a testalkatod. A Külsőről meg annyit, hogy legyél ápolt, és olyan ruhákat hordj amiben kényelmesnek érzed magad.

2010. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ennyiből ne várj túl sok értékelhető véleményt, ehhez inkább egy kép kellene, mondjuk a fejed nélkül.


De sztem egész jó, ha még 10 kg-val több lennél, még az is ideális lenne, persze nem hájban :)

2010. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19/F 1. voltam
2010. szept. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én véleményem, hogy aki ebből eldönti, hogy milyen vagy, az a csillagok állásából a lottószámokat is...
2010. szept. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A barátnőd imádni fog. :D Egy 2m-es szekrénybe aztán nem köt bele senki, főleg ha lapul ott izom is. ;)

(Nem sértésnek szánom)


Komolyra fordítva, szerintem pont jó ez az érték. Lehet, hogy pár plusz kiló még elférne rajtad, de ezt képpel együtt sokkal jobban el lehet dönteni.

2010. szept. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ja ez nem zsír:)


már fél éve járok minden nap kondiba, előtte kicsit duci voltam, de zsírnak már lőttek:)

2010. szept. 18. 16:06
 7/7 General ***** válasza:

Én 193 vagyok 85 kilósan. Én ezt még elég kevésnek tartom. Szerintem nekünk kb. 100 kiló körül kéne lennünk. Ja és nézz utána rendesen az edzésnek. Ne eddz minden nap, mert elmarad a fejlődés!:)


F/24

2010. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!