Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A zalando oldalon, hogy hogy...

A zalando oldalon, hogy hogy ilyen olcsó a Jordan? Utána néztem éppen a jordan 1 mid se v3-nak Balázs kicks: 84990 Truetosole: 74990 Zalando: 44990 ha jól emlékszem Ez hogy lehet? Vagy csak én néztem valamit rosszul?

Figyelt kérdés

2022. jún. 4. 13:34
 1/3 anonim válasza:
Azt én is eléggé furcsáltam 🥴
2022. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Sztm azert mert ha a keresoben elkezdedbe orni hogy zalando akk ki adja is alatta irja hogy online retail company azaz olcsobb mert a balazskicks truetosole ezek resell boltok
2022. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert csak szélsőséges méretek maradtak, pl 45 feletti, vagy 38, 37, amiket nehezebb eladni. Ettől még megbízható a Zalando, jó termékeket árul és eredetiek is.
dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!