Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik színtípusba tartozhatok?

Melyik színtípusba tartozhatok?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom leírni milyen színű a hajam, azt tudnám mondani, olyan szőkés. Az arcomon nincsenek egyáltalán szeplők. De ha csinálok magamról képeket, akkor van, hogy olyan aranyszőke árnyalatú is szokott lenni a hajam a napfényen:

[link]

Ha nem éri napfény akkor ilyen is szokott lenni úgy kb.:

[link]


A szemem színe viszont nem tiszta kék, hanem inkább valami hasonló ehhez:

[link]


Viszont azt már rég észre vettem, hogy hiába ilyen más színű valamikor a hajam, mégis az ezüst ékszerek valahogy mégis jobban passzolnak hozzám, mint az arany.

Kipróbáltam azt is hogy a nyakamhoz tartottam egy piros pólót, és az még sem illett hozzám, sápasztott, míg utána odaraktam egy mentazöld színű felsőt, és az nem sápasztott le, sőt olyan színesebb lett az arcom. Ugyanabban a fényviszonyban fotóztam le magam, teljesen smink nélkül.


2022. jún. 8. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem a libafos zöldbe.
2022. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bunkó.
2022. jún. 8. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Ja akkor abba a különleges kacsaklokába!
2022. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Ha esetleg jobban megy az angol nekem ezzel sikerült belőni [link]
2022. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Nyár, talán lágy nyár.

Nézd meg a stílusmentor oldalát, rengeteg írása van erről+videói YouTube-n.

2022. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!