Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16 évesen 80-85 E/F logo mell...

16 évesen 80-85 E/F logo mell nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Egyaltalan nem vagyok elhizva, felesleg sincs rajtam.

157cm korul vagyok 56kg, es annak is egy jo resze izom.


Tok sokan cikiznek miatta, es en is gaznak erzem,hogy egy normalis ruhat nem tudok felvenni,anelkul hogy ne erezzem benne magam rosszul.


[link] -leginkabb olyan mint az elso, csak a bimboudvar a fele mellem eltakarja:(


[link]



2022. jún. 10. 11:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
97%

A természetes nagy mell lóg, hacsak nem volt műtve.



Ne aggódj, nekem is lógott.


Azóta mondjuk volt kisebbítő műtétem, szóval már nem, de ez ugye beavatkozás

2022. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
Biztos gyönyörűek lehetnek, legyél rá büszke, sokan cserélnének veled.
2022. jún. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád lehetnék, mára jól érzem magam a bőrömben. A tiniévek kegyetlenek voltak, a Te méreteddel indultam és maradtam 43évesen vele. A nőiességnek rengeteg árnyata van, benne a természetes, nagyobb, bizony elmozdult mell is. Ne pazarold el a fiatal éveid parával. Ez vagy Te, egy természetes, dúskeblű csaj.
2022. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szerintem is nagyon jo ha egy lànynak van jó melle mert akinek nincs az irigykedik! Aki fiú annak szeretnie is kellene egy lányon aki meleg az undorodik aki férfi az elfogadja nemde?
2022. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyátalán nem gáz,nekem pl vékonyabb,szingli pasiként nagyon tetszene,sőt,szivesen kényeztetném,izgatnám is őket!!!


Főleg,mivel nekem inkább csak az ilyesfajta cicik jönnek be!


A kisebb,vagy szilikon mell számomra sosem volt izgató,s szerintem nem is szépek!


Nyugodj meg,s hidd el,nagyon sok pasinak tetszene az ilyen mell,cici,ahogyan pl nekem is!


Elöttem biztosan nem kellene szégyenkezned emiatt,hiszen felizgatna,s örömmel kényeztetném bármikor a cicikéidet...is!


Ha van kedved velem privizni,vagy ismerkedni,beszélgetni,esetleg bárki nőnek,Hölgynek,aki pl teltebb,s hasonló melle van,nyugodtan írjon nekem privit!

2023. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!