Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Philips epilátorok milyen...

A Philips epilátorok milyen árban vannak?

Figyelt kérdés

És esetleg valami tanácsot tudnátok adni hozzá? Mondjuk melyik Philips epilátort vegyem, mert gondolom több van, hideg vagy meled legyen a bőröm amikor szőrtelenítek (lábat)? Közvetlenül szörtelenítés után vagy pár perccel késöbb kenjem be testápólóval? Milyen testápolót használjak? Milyen sebességen legyen az epilátor? Mennyire jól lehet teljesen megszabadolni a szörtől vele? Mennyi idő míg visszanő a sikertelenül kitépett szőr?

Minden tanácsnak nagyon örülök :D

egy kezdő kamaszlány :D


2010. szept. 19. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is az első epilátorom philips volt, sajnos mást még nem próbáltam, de nekem nem a legjobb. Olyan 4000ért vettem, és most is olyan árban láttam ezt a típust. Most inkább braun-t akarok venni, vagy remingtont, megérné az árát szerintem. Most láttam a reklámban olyat, hogy braun close contact, ami a homokszem nagyságú szőrszálakat is kiszedi, csak sajnos az20000 Ft nál kezdődik..De legszívesebben olyat vennék. Én általában fürdés után szoktam, mert olyankor felpuhul a szóőr meg a bőr, és nem kell annyira cibálni.l Nekem már egyáltalán nem fáj, szinte alig érzem, pedig a hónaljamat is epilátorozom, azt is alig érzem, mert már évek óta epilálok. Am nem olyan fájdalmas dolog, térdnél szinte nem lehet érezni. De ha a fájdalom érdekel, próbáld ki egy szemöldökcsipesszel, hogy kiszedsz pár szálat, na kb annyira fog fájni. Sajnos a szőrbenövés az nagyon kényelmetlen dolog, és rendszres nálam, az epilálás előtti fürdés viszont csökkenti, meg vannak szőrbenövést gátló krémek is. Egyébként kb pár nap múlva visszanő, illetve elkezd nőni, mert ugye a szőr nem egyszerre nő, és amit kitéptél ma, az kb egy hét múlva fog visszanőni, de már mikor epilálsz, ott vannak a kis hajtások, amik még nem bújtak elő, és nem tudod kiszedni, viszont pár nap múlva már borostaszerűen előjönnek. De ez a rendszeres epilálás után csökken. MEg ilyenkor télen úgy szoktam, hogy megnövesztem, hogy kb egyforma hosszú legyen, és egyszerre szedem ki, így egyszerre fog visszanőni, és nem kell 3 naponta szedegetni a kis maradékokat, amit előtte még nem tudtam. Szóval mindig van egy kis borostás érzet, szóval nem látszik, csak ha végigsimítod, akkor érződik, de ez elmúlik, ha sokat epilálsz, mert akkor nagyon finom és puha lesz a szőr, elgyengül. De mindezek ellenére szerintem megéri epilálni, mert a szőr azóta nekem nagyon gyengült, mintha kis pihék lennének, meg ki is világosodott, úgyhogy ha vissza is nő, valamennyi, az nagyon gyenge, és finom, kis pihés. De már vagy 3 éve szedem epilátorral, szóval azért kell idő. Ja és szerintem utána bekenheted testápolóval, nyugodtan, én egyébként utána még lecsapatom hideg vízzel, hogy összehúzza a pórusokat, és csak utána kenem be. Sok sikert!
2010. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod :D sokat segített :D

más válaszokat és tanácsokat is nagyon szívesen olvasok, mert mindenki véleménye érdekel :D

2010. szept. 19. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!