Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Naomi Campbell cat deluxe at...

Naomi Campbell cat deluxe at night illatot miért nem lehet EDP-be kapni?

Figyelt kérdés
mindenhol csak EDT-set (eau de toilette) látok :S EDP-t (eau de parfum) még sehol sem láttam... látott már valaki ilyet vagy van esetleg valakinek? ha igen akkor hol lehet kapni?
2010. szept. 19. 18:54
 1/5 anonim válasza:
húú ez egy jó kérdés engem is érdekel:D
2010. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem tudom,hogy ez az-e?

[link]

katt a képre.

Én ilyen kiszerelésben már láttam a Dm-ben.

2010. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát ez egy sima deo spray ugyhogy ez nem az :/
2010. szept. 22. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok, a linkelő.


Ne haragudj, de ez a spray változat:

[link]


A napokban elmentem szétnézni,megszagolni azt a fajtát, amit én linkeltem először,az átlátszó üvegeset.

Igen is létezik, de az az igazság,hogy kicsit gyengébb, és rövidebb ideig lehet érezni az illatát, mint az eredetinek(ugyanis nekem van eredetim,és észrevettem).

És szerintem ez az EDP változat!!!

De keress fel egy drogériát,és nézd meg te is!

2010. szept. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem.. viszont amit elsőre linkeltél olyanból volt nekem egy pár és az van ráírva hogy perfumed deodorant natural spray.. és az még ez EDT-nél is gyengébb szóval messze van a rendes parfümtől :S
2010. szept. 24. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!