Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha tükörben...

Miért van az, hogy ha tükörben nézem magam, kifejezetten jóképűnek látom magam?

Figyelt kérdés
Fotón, vagy videón meg annyira rosszul, hogy szinte hánynék magamtól. Pláne, ha azt a fotót más csinálja rólam. Más is ilyen nagy különbséget lát a tükörkép, és a telefon által készített fotó között? Melyik áll közelebb a valósághoz, ahogy más emberek is láthatnak? Vagy a tükörben nézve folyamatosan tudom kontrollálni az arckifelyezésemet, és olyan szögből nézem magam hogy úgymond "szebbnek"lássam magam?

2022. jún. 17. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel más is így van 😉
2022. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kifejezetten vonzónak találom magamat a tükörben, pedig ronda vagyok😄

Nagy köszönet a tükör feltalálójának még akkor is, ha nem épp a valóságot mutatja. Mert legalább ez ad egy kis önbizalmat.

2022. jún. 17. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez mindenkivel így van …. Fotón akkor mutatok jól ha hosszas előkészület előzi meg és megfelelő pozícióban történik az exponalas - és ez rohadt ritka 😅✌️


Élőben\ tükörben teljesen más …


Ne felejtsük el egy fotó 1 tized másodpercet mutat belőled (mindenkiből) a kosugarzast már nem is teljesen hiszen a kisugarzashoz kell a hang a szem(kontaktus) , a gesztikulacio tehát a teljes összkép !


Szóval a kérdésedre válaszolva nem csak te vagy így ezzel !


35/N

2022. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!