Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire értetek egyet azzal,...

Mennyire értetek egyet azzal, mely szerint Amber Heard a ''legszebb'' nő a világon?

Figyelt kérdés

Nem én mondom ezt, hanem több cikk a neten, többek között ez:


[link]


Gondolom nem kell bemutatni kiről van szó, hisz az utóbbi időben a csapból is ez folyt.


Azért képek azoknak, akik mégse tudják, ki ő:


[link]



[link]


[link]


[link]


[link]


Elsősorban fiúk, férfiak véleményére lennék kíváncsi, de lányok is írhatnak.


Az ún. "aranymetszés'' szabályai alapján állapította meg róla egy plasztikai sebész.


Szóval, mennyire értetek egyet ezzel azzal, mely szerint ez a nő a világ legszebb nője?


Szerintetek szép? Nektek tetszik? (Most eltekintve attól, hogy milyen bírósági ügye volt és az emberek egy része hogyan vélekedik róla).



2022. jún. 22. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Gőzöm nincs ki ez a nő és egyáltalán nem jön be. Annyira szimmetrikusnak sem mondanám, hogy azért röppent volna fel ez a bulvárpletyka jellegű butaság.
2022. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szép, de közel sem a legszebb
2022. jún. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon nagy túlzás. Annak a valakinek lehet, hogy ő, mivel a szépség mindenkinél mást jelent, viszont vannak nála sokkal szebb nők is, és nemcsak egy, hanem sok.
2022. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek ezzel egyet, vannak szebb nők szerintem nála.

Robert Pattinson-t sem találom a legszebb férfinak.

2022. jún. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
95%

Az eleve hülyeség, hogy legszebb, mert nagyon sokféle szép ember van, értelmezhetetlen számomra, hogy legszebb, mert hogy a jóistenbe nézel meg 7milliárd embert meg a szépség eleve szubjektív, csak azért mert odaírod elé, hogy tudomány attól az még szubjektív marad ( meg hát biztosan véletlen az is, hogy egy európai/nyugati normákat képviselő, szőke, világos szemű fehér nőt választottak lol).


De amúgy én szépnek látom őt is, egyértelműen az.

2022. jún. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mostanában felpuffadt iszákos arca van
2022. jún. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, nem én állítom ezt, és nem is az én véleményemet tükrözi, többször szembe jött velem ez a cikk különböző felületeken.


Tudni szerettem volna, mások mit gondolnak, mennyire értenek egyet vagy mennyire nem a cikkben elhangzottakkal.


Nem írtam le én mit gondolok, hogy senkit ne befolyásoljon a véleményem.

2022. jún. 25. 09:50
 8/9 anonim válasza:
100%

Azt vágod hogy plasztikázva az arca? Egyébként, egy gyönyörű nő VOLT külsőleg, de sajnos lelkileg rothadt ez pedig jelentősen ront a szépségén...

[link]

[link]

2022. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az biztos, hogy szép, de nem a legszebb, pl. nekem az egyik nő akit gyönyörűnek vallok Kristen Stewart. Természetesen ő sem a legszebb, de ilyet évtizedek kutatása után se tudnánk elmondani, hogy ki a legszebb és ki nem. Talán az lehetséges, hogy valamilyen kategóriában pl. mondjuk fehér, 30-as szőke nő. Ebben a kategóriában lehet, de csak lehet, hogy nyerne.
febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!