Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Glow up tippek, tanácsok?

Glow up tippek, tanácsok?

Figyelt kérdés

Túlsúlyos nő vagyok, ezt mindenképpen szeretném orvosolni. Valamint a hajam olyan semmilyen, vagyis nagyon szép dús, de csak lóg, egyenes, de hátul néhány részen hullámos, ez hülyén néz ki. Sminkelni nem tudok jól, vagyis pl tusvonalat húzni. Illetve az öltözködésem sem tetszik, de ez azért van, mert s nekem tetsző ruhák normál alkatú illetve vékony lányoknak áll jól, úgyhogy ez még várat magára.


Esetleg kihagytam valamit? Tudtok adni még tippeket? Nagy glow up ot szeretnék.


2022. júl. 17. 06:57
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Imádom a glow up videókat meg magamon csinálgatni is, úgyhogy írok párat :D

Szemöldök ívén, ha változtatsz nagyon meg tud változni az arc. Tartós szemöldök festék, hogy karakteresebb legyen (Syosst használok). Szempilla lifting, ez is annyira széppé varázsol. Esetleg még gél lakk. Arc borotválás, nekem ettől szebb szokott lenni a bőröm. Önbarnítózás, akár arcon is. Gél lakk esetleg, kézen lábon, hajvágás, hajfestés.

Plusz dolog még kiegészítők használata, nyakláncok, övek, hajpántok, gyűrűk. Próbálkozni mindennapos egyszerű frizurákkal.

Ezek gyorsan megoldható dolgok, a fogyás, gardrób váltás, smink megtanulása sajnos nem, de addig hirtelen változáshoz ezek szerintem jók :)

2022. júl. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%

-Megfelelő arcápolással szép bőr kialakítás szerintem sokat dob, a smink is jobban mutat rajta és elég egy borsónyi alapozó is.

- A szem kontúrozásánál szerintem kevésbé mű, sokkal egyszerűbb és nagyon olcsó megoldás, ha fekete szemhélypúderrel húzod ki (nagyon könnyen korrigálható

vagy füstösíthető, elmosható egy fültisztító pálcikával). Én amit még most kedvelek az a fehér ceruza/de lehet szemhélypúder is/. Ha ezt a belső szemzugra felviszed felfrissíti a tekintetet (én még a szemhély közepére+a szemöldököm alsó részére is fel szoktam belőle vinni). És ami szerintem még sokat dob az a szempilla spirál :)

- Púder is sokat tud dobni, vagy bronzositó, ha az passzol jobban hozzád.

-Ruhákból sokkal egyszerűbb olyan fazont találni, ami a megfelelő helyen emel ki és takar el, mint nadrág+felső kombinációnál. Megéri próbálgatni és megtalálni a megfelelő szabásokat. Én turiban szoktam a színekkel, fazonokkal kísérletezni, mert ott nagyon sok különböző stílusú és fazonú ruhával találkozom, amivel pl. a 2 kedvenc ruhaüzletemben nem (mára már szinte csak itt vásárolok).

2022. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!