Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pedikűr az minden esetben 1,5...

Pedikűr az minden esetben 1,5 órás történet? Nem lehet azt kérni, hogy egyszerűen - az alapvető higiéniai - mosás után vágja le a körmöket és viszont látásra?

Figyelt kérdés
Nincs szükség egyébre.

2022. júl. 19. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a pedikürössel kell megbeszélni. Általánosan kötelezö program nincs.
2022. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatni 3 féle pedikűr van.

Az egyik a gyógy(tyúkszem eltávolítás, esetleg speciális kezelés). A normál pedikűr, hogy levagja a körmöd és eltavolitja a borkemenyedest.

A harmadik pedig amolyan esztétikai pedikűr. Ilyenkor csak a körmöt vágják le.


Hozzateszem amikor én megyek pedikurre, ott 1 óra van meghagyva egy vendégre és velem a normál pedikűrnél fel ora alatt végez(túl sok munka nincs velem, mert amugyis karban tartom a labfejem).

2022. júl. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2. Megkérdezhetem hogy mennyit fizetsz érte?


Vagy bárki ha ír árakat.


Nekem 1,5 órát mondott a megkérdezett pedikűrös hogy nincs rövidebb és hogy ő hűde komolyan veszi a feladatát (pedig csak körömvágás kell, bőr probléma nincsen) és adott is árat, amin kissé meghökkentem. Nem Budapest.

2022. júl. 20. 06:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Amiket én láttam az 7000 ft körüli ár.
2022. júl. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én bőrkeményedés eltávolítás miatt járok, plusz ha olyan akkor a lábujjamon "manikűröz", ez így 4500 ft. Eger.
2022. júl. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!