Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a csaj bejön nektek? kep...

Ez a csaj bejön nektek? kepkuldes.com/image/UGAH40

Figyelt kérdés

2022. júl. 19. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Nő vagyok, szerintem nagyon szexi, arányosan telt. Sportosan vékony lány vagyok, magamat is szexinek tartom, de ilyen alakot is simán elfogadnék. Ő az a kategória, akinek jól áll a felesleg. De lehet a férfiak nem így látják, nem tudom :)
2022. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

Nő vagyok szintén.Szerintem nem rossz mert látom szép hosszú a haja,jó mellei vannak,alul kicsit lábrészen erősebb mint én de ez akár előny is lehet mert sok pasi szeret odanyúlni szóval jó csaj.Ha még kerek a feneke is akkor készek a palik mint a mateklecke gondolom:D

Ha te vagy ez a nő kérdező akkor legyen önbizalmad mert csinos vagy.Ha szép az arcod is akkor meg nincs min aggódni.

2022. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem igazán az esetem.

Mondhatni 10/4 :\

36/F

2022. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%

Nem igazán értem a lepontozást:DDD Nem lehet a véleményem leírni vagy mi a faxom van?😂

Mindenkinek más tetszik és ennyi.Nincs is ezzel probléma.Aki jött lepontozni miért nem írja le értelmesen a véleményét?Vagy netán analfabéta és nem tud írni vagy helyesen nem tud írni?:D Pffuuu az ciki😁

Gyakori helyében ezt a pontozást lecserélném like jelekre és abból is lehetne tudni hogy hányan értenek egyet egy hozzászólással és így nem volna ez a dedó mint így.

2022. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
17%
pfejj
2022. júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%

Kövér disznó.

Vicces a rosszlányok.hu vízjel a képen.

2022. júl. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Elég csúnya testű.
2022. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

Hát az első válaszok alapján jobbra számítottam. Szerintem szimplán kövér. Vastag, rövid combok, nagy has. Ja, a mellei is nagyok legalább, de mondjuk ez egy kövér csajnál nem olyan nagy cucc, nyilván oda is megy háj.

Ha már egy idősebb 1-2 gyerekes anyuka, akkor nem olyan gáz. De ha egy huszonéves csaj, akkor ez az a típus, aki pár év múlva gurulni fog. Pláne ha még szül is.

2022. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
50%
Képzelem mekkora bele lehet, ha a kép miatt behúzta és így is ekkora
2022. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

ez a kommentszekció undorító. ha nem is az esete valakinek akkor sem kell elhordani mindennek.

szerintem egyébként igenis jól néz ki, csinos!

2022. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!