Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen karórát vegyek 200.000...

Milyen karórát vegyek 200.000 Ft alatt?

Figyelt kérdés

Sajnos még nincs elég pénzem, hogy drágább órákat nézegessek és nem is szeretnék replikát venni, mivel nem másoknak akarok tetszeni az órámmal, kifejezetten csak saját gyönyörből szeretnék egyet vásárolni (jelenleg is van egy órám, amit kaptam ajándékba, de ezen felül szeretnék még, mivel tényleg nagyon jó érzéssel lát el, ha egy szép óra van a karomon).

21 éves srác vagyok, egyetemista és dolgozom is, csak, hogy egy minimális információtok legyek arról, hogy kinek ajánlotok :)


Nyilván a 200.000 Ft-nak a tetejét szeretném megcélozni, de akár írhattok 100.000 Ft körül is órákat, úgy nagyjából ez a két pont között szeretnék vásárolni.

Mindenféle órát szívesen megnézek és átgondolok, szóval nem írok szűrést ilyen szempontból!

(Eddig főleg Zeppelin órákkal szemeztem)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. júl. 21. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Van egy titkos tippem: a legjobb óra az, ami Neked tetszik.
2022. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
2022. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Használt órák eladása cseréje fb csoportban nézz körül!
2022. júl. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Mivel nem irtal stilust igy azz irom le aki nekem tetszik mondjuk a paromon

Casio G-shock


Arakat tekintve hatar a csillagos eg, de neki egy ilyen 150 ezet forint koruli van , szerintem nagyon jol nez ki ... Bar kicsit robosztus.. Kerdes milyen stilusu vagy ...



[link]


Itt van nehany darab

2022. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én amiket ajánlanék:

Tissot,Certina,Hamilton (Automata modelljei, amelyik tetsztik,mind kb. Ugyan az a minőség,mivel egy csoporthoz tartoznak)

De konkrét darabok:

Tissot Le Locle Powernatic 80

Seiko Samurai,Turtle és Presage

Citizen Promaster széria,

(Napelemes és Zafírkristályos legyen)

Így elsőre kb ennyi jutott eszembe

2022. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

[link]


[link]


Válasz!

2022. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noren1989 ***** válasza:
38%
Szerintem tedd félre a zsét villanyszàmlàra.
2022. júl. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz, köszönöm szépen a válaszokat! Sok nagyon tetszett az ajánlások közül!
2022. júl. 22. 12:06
 9/9 anonim ***** válasza:
21%
Szia. Nekem van egy napelemes Casio analóg és digitális egyben, fekete, szilikon szijas nagyon szeretem mert kényelmes, praktikus. Sima analóg órából az Orientek tetszenek. Keresek linket és elküldöm.
2022. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!