Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék egy fogszabályzót ,...

Szeretnék egy fogszabályzót , nem teljeset , csupán a felső fogsoron , és ott is csak az első 5-6 fogra . Ez megoldható? És kb mennyibe kerülne? 18 éved vagyok , még tanuló , ha ez számít.

Figyelt kérdés

2022. júl. 22. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Orvos dönti el mi a jó neked és mi kell, nem pedig magadat diagnosztizálod egy tükör alapján. Az, hogy tanuló vagy, nem számít. 18 éves kor fölött már önköltséges teljes mértékben. Az ára pedig 100 ezer forinttól akár egy millióig is terjedhet.
2022. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy te megmondod, hogy csak ezt a 6 fogat kell mozdítani. Majd a fogorvos azt tudja. Én is kaptam az alsóra is, hiába csak a felső fogsorom volt kusza. Elcsúszik a harapásod, ha nincs összehangolva a két fogsor mozgatása.
2022. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól írták, tényleg nem döntöd el, hanem az orvos, és én is kaptam az alsóra is, pedig az szép és szabályos volt.

Macerás volt és sokba került, de megérte, és bármikor újra belevágnék, annyira szép lett a fogsorom.

2022. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Najo , és ha teljes szabit szeretnék , a legolcsóbb mennyibe kerülne kb?
2022. júl. 23. 15:21
 5/7 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb? Nekem 100 e/ fogsor volt és rohadtul megbántam, hogy az olcsóságra mentem.
2022. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel nagykorú vagy, már nem támogatja a TB és teljes árat kell fizetned. Nekem ez 2016-ban, Miskolcon olyan 250 ezer forint volt, ebben nincs benne a havi konzultáció, fogszabályzó állítás, stb. Gondolom az infláció miatt most már többe kerül ennél.
2022. júl. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt még hozzá tenném, hogy a részletfizetés megendegett volt, és pár hónap eltéréssel ragasztották fel az alsót. 4 részletben fizettem ki magát a fogszabályzót.
2022. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!