Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyiket vennétek meg?

Melyiket vennétek meg?

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik borotvát lenne célszerűbb megvenni. Az elemeset vagy az akkusat?

[link]

[link]

Van valakinek ilyen készüléke? Vagy hasonló?

Ha biztosan tudnám, h az akku helyére elemet is tehetek, vagy ha tudnám, h sok évig bírja az akku élettartama, akkor az aksisat választanám. De azt nem szeretném, h 1-2 év múlva a szervizelés után kelljen járni. Akkor inkább az elemes, azt mindig kapok a boltban.

Ti melyik mellett döntenétek?

Elsősorban olyan lányok, fiúk tapasztalatára lennék kíváncsi, akik elektromos borotvát használnak!


2010. szept. 22. 13:58
 1/7 A kérdező kommentje:

Na szép! Senki se akar segíteni. :(

Bezzeg, ha azt kérdeztem volna, h kövér vagyok-e, vagy tetszik-e a barna szemem, arra már biztos lenne vagy 20 válaszom.

Vagy ha ennyire nehéz dönteni nektek is, akkor azt is le lehetne írni.

2010. szept. 24. 11:16
 2/7 anonim ***** válasza:

én pl elvből nem adok érdemi választ egy kérdésre azok után, hogy elkezdett a kérdező háborogni..

szóval erőltess magadra egy kis önállóságot, és döntsd el hogy neked melyik felel meg jobban.

2010. szept. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves válaszoló! Hogy arra nem is gondoltam, h egyedül döntsek...! Te biztos mindenre magadtól is tudod a választ. Csak akkor nem tudom miért vagy itt. Mert ha segíteni járnál ide, akkor nem a piszkálódásommal töltenéd az időt, hanem értelmes válaszokat adnál.

A kérdés kiírása és a kommentem között nem 5 perc telt el, ez feltűnhetett volna! Alapjába véve türelmes ember vagyok. Csak az bosszant, h az agyalágyultabbnál agyalágyultabb kérdésekre, amiket naponta 10x is feltesznek, tömérdek válasz érkezik, akinek meg tényleg szüksége lenne a segítségre, az nem kap érdemi választ!

2010. szept. 24. 13:27
 4/7 anonim ***** válasza:

vegyél elemeset, és akkor tudsz bele tenni akut. és az akut bármikor feltöltheted és biztosan szét lehet szedni a gépet. legyen már egy kis logikád. ezek nincsenek megszabva, hogy csak az xy márkás elem jó ebbe. így van az akuval is. nincs megszabva, milyen aku jó bele. de én az elemeset javaslom, mert azt 100%, hogy te is szét tudod szedni.

kérlek legközelebb ilyen "értelmes" kérdés elött használd a szürkeállományod és gondolkozz logikusan. feltéve, ha menni fog. és ne itt háborogj -.-'

2010. szept. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kapsz választ a kérdésedre, háborgás helyett ki is emelheted!
2010. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jesszusom! És még én nem vagyok elég értelmes?! Ki van emelve a kérdés reggel óta!

De inkább ne válaszoljatok! Mert úgy látom én vagyok a cél, nem pedig a kérdés! A fikázás meg nem érdekel!

2010. szept. 24. 13:52
 7/7 anonim ***** válasza:

"Te biztos mindenre magadtól is tudod a választ."

Természetesen ez nem így van, de ne mondd már, hogy ez az élet egyik nagy problémája. Ilyen apróságot mindenki el tud dönteni, hogy neki melyik változat jönne be jobban. Ez olyan mintha segítséget kérnél, hogy kakaós vagy lekváros palacsintát egyél. Ilyen apró dolgokban az ember igazán dönthet egyedül, nem az életed függ rajta.


"Csak akkor nem tudom miért vagy itt. Mert ha segíteni járnál ide, akkor nem a piszkálódásommal töltenéd az időt, hanem értelmes válaszokat adnál."

Azért vagyok itt, amiért te is, és mindenki más is. Kérdéseket teszek fel, és kérdésekre válaszolok. Egyetlenegy válaszomból nem tudod leszűrni hogy mennyire értelmes válaszokat adok. Tudod, értelmes kérdésre értelmes választ, és fordított esetben az ellenkezője..


"A kérdés kiírása és a kommentem között nem 5 perc telt el, ez feltűnhetett volna!"

Miből gondolod hogy nem tűnt fel? Erre vonatkozólag nem írtam egy szót se. Tudod nekem is vannak olyan kérdéseim, amikre egyetlenegy válasz sem érkezett. Még miután kiemeltem, akkor sem. De nem kezdtem el méltatlankodni, mert az felesleges és primitív magatartás. Elfogadtam hogy senki nem akar rá válaszolni, vagy senki nem tudja a választ. Ugyanis SENKI NEM KÖTELES VÁLASZOLNI.


"Alapjába véve türelmes ember vagyok. Csak az bosszant, h az agyalágyultabbnál agyalágyultabb kérdésekre, amiket naponta 10x is feltesznek, tömérdek válasz érkezik, akinek meg tényleg szüksége lenne a segítségre, az nem kap érdemi választ!"

Hát, erre annyit tudok írni, hogy az élet igazságtalan. Egyszer majd realizálódik benned is, és akkor már nem akadsz ki ilyen piti dolgokon.

2010. szept. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!