Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek sima körömre...

Szerintetek sima körömre hasznalhatom?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni uv led gellakkokat. Szettben van 36 db szín. Eddig kormosnel mindig úgy láttam hogy csak epiteshez használják. Én szeretném csak simán hogy felkenek a saját körmömre egy alapot és rá ezt a színt majd egy végső réteget viszek fel. Az oldalon is úgy mutatja hogy használható csak körömre nem muszáj zselés műköröm legyen. Szerintetek? Van aki már használt ilyet? Lehet?
2022. aug. 3. 16:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Pontosabban úgy írja hogy

Köröm előkészítése

Primer

Base coat

Gel lakk

Gél lakk

Top coat

2022. aug. 3. 16:18
 2/12 A kérdező kommentje:
Vagy ennek az a neve hogy gellakozas? Akkor a körmöm is atkell kicsit reszelnem meg bufferelnem vagy elég csak a végét? Én egy szép manikűrt szeretnék készíteni itthon. Csak nem tudom hogy a gél lakk lámpával ugyanolyan mint a sima körömlakk?
2022. aug. 3. 16:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Hátra kell tolni a köröm bőrt, alaposan levágni, megreszelni egyenletesen az egész köröm felületet. Előkészítő folyadékot hasznalni nail prep, utána primer,erre jön a base gél majd a színes gél lakk, a legvegen fényzselé.
2022. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ezt hívják gellakozasnak. Ez is roncsolja a körmöt? Vagy csak a zselés műköröm?
2022. aug. 3. 18:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez a géllakkozás. Egyik sem roncsolja a körmöt ha normálisan van elkészítve.
2022. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem 8 évig műkörmom volt és borzasztóan elvekonyodott a sajátom. Akkor ezt a színes gellakot nem tudom úgy használni mint a sima Köröm festéket? Hogy csak felkenem és lámpa alatt megszarad aztán kész?
2022. aug. 3. 18:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem így működik. Ha nem jól készíted elő a körmöd begombásodik, algásodik stb
2022. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De akkor színes zselét használhatok a gellakozasnak?

Nem üvegben van mint a körömlakk hanem kis tegelyekben. Nem tudom mennyire írom helyesen. Vagy ezekkel a színes zselekkel csak bepiteni lehet mukorombe?

2022. aug. 3. 19:15
 9/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ez lenne az. Ha lennebb viszed akkor ír egy olyat hogy "Vezi mai mult" és ott mutatja a sorrendet hogy hogyan lehet felvinni a természetes körömre. Azért kerdezoskodom ennyit mert szeretném megvasarolni de kicsit félek mert ezt a fajtát csak epitesre láttam mukoromnel hogy használták

2022. aug. 3. 19:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet színes zselét rá tenni. De én ilyen noname termékeket biztos nem vásárolnék meg, neked sem ajánlom.
2022. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!