Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány kilót kell híznom ahhoz,...

Hány kilót kell híznom ahhoz, hogy 1 kosárméretet nőljön a mellem? 172 cm és 44 kiló vagyok 65/B-s mellmérettel! Ja! És homokóra alkatom van!

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod előre hogy hova mennek a kilók. Viszont a B kosár átlagos méret. Nem kicsi, szóval nem hiszem hogy emiatt kéne híznod, inkább azért kéne hogy egészséges súlyod legyen, mert az 55-60 kg lenne.
2010. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
úha. hát a magasságodhoz nagyon kevés a tömeged. mindenféleképpen kellene híznod. valószínű egyenletesen fog eloszlani, illetve oda, ahol rajtad előbb meglátszik. számadatot nem tudok mondani. nekem minden deka a fenekemre és a mellemre megy...:S neked lehet máshová.
2010. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bocipók ***** válasza:
Ilyen nincs, genetikától függ, hová hízol és honnan fogysz.
2010. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44 kiló??? jézus... egy 10-est nyugodtan felszedhetsz és még az is kevés...
2010. szept. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó!Nem szörnyülködésre voltam kíváncsi, mert azt kapok élőben is eleget!A többieknek köszönöm!
2010. szept. 23. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!