Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen női parfümöt javasoltok?

Milyen női parfümöt javasoltok?

Figyelt kérdés
Páromat szeretném meglepni vele, de nem egy vacak molyirtót terveznék venni 5-6 ezer forintért. Én olyan 25-30 ezres keretre számoltam, persze nem baj, ha első körben akár kisebb az adag, mert ha beválik akkor beruházunk nagyobbra is. A korábbi ilyen police volt neki, nem volt rossz, de ezt nem dmbe akarom megvenni neki. Ti mit javasoltok? Első sorban parfümöt használó lányok, nők véleményét várnám. Köszönöm a segítséget előre is mindenkinek.
2022. aug. 7. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
2022. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát így látatlanban csak olyat tudunk mondani, ami a lehető legkevésbé megosztó, és még így se biztos hogy tetszik majd neki.


Guerlain Mon Guerlain

YSL Black Opium

Dior Addict

D&G Light Blue

2022. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács egy parfümrajongó nőtől: ne vegyél parfümöt ajándékba.

Kivéve, ha pontosan tudod, hogy vágyik egy konkrét illatra.

Az illatokkal nagyon mellé lehet lőni, mert még akkor sem lehetsz 100%-ig biztos az ízlésében, ha együtt éltek. A másik dolog pedig az, hogy egy adott illat teljesen más arcát mutathatja mindenkin. Valakinek szépen összesimul a bőre kémiájával, míg máson disszonáns hatást kelt.


De ha már parfüm, biztosan örülne pár mintának, így kiválaszthatja, melyik tetszik neki a legjobban.

A Neroli és a Cherry Garden parfümériában is van rengeteg minta.

2022. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 3-asra reflektálva: ez általánosságban teljesen korrekt tanács, de erről eszembe jutott a saját sztorim. A férjem vett nekem egy kis mintát mert tetszett neki a neve. Akkor még nem voltam ekkora parfümb.zi, tetszett persze de úgy annyira nem éreztem extrának. Később vett egy pici üveget is, annak kb a felét hordtam el. Eltelt kb 10 év, és teljesen rákattantam a parfümökre. Nem tudom hogy azért, mert azóta kifinomultabb lett az ízlésem, vagy mert régi emlékeket idéz, de ez a parfüm az egyik legeslegnagyobb kedvencem :). (Givenchy Organza)
2022. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!