Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Notino-rol megéri parfümöt...

Notino-rol megéri parfümöt (EdT) rendelni?

Figyelt kérdés
Utána olvastam, és nagyon megoszlanak a vélemények. Sokak szerint nem jó amit küldenek,nem eredeti, sokak szerint viszont nagyon jó. Egy 4-5 ezer forintos edt -vel lehetnek bajok?
2022. aug. 10. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
4%

A jobb minőségűek közé tartozó török hamisítványokat forgalmaznak.

Ha neked ez minőségben megfelel, akkor nyugodtan.

2022. aug. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Eredetiek. Egyáltalán nem hamisítvány. Én már csak onnan rendelek. Van 2-3 kedvencem és mindig azokat rendelem. Ugyanolyan az illata, mint mindig is volt. Nyilván felismerem azokat, amiket már legalább 10 éve használok.

Rendeltem már onnan smink cuccokat, mert nagyobb a választék, mint drogériákban. Azok is igaziak. Teljesen ugyanaz a minőség, csomagolás, doboz, mint a bolti.

Egy ekkora üzlet nem engedheti meg magának, hogy átverés legyen.

2022. aug. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 qkker1 ***** válasza:
100%
Rendszeresen rendelek magamnak is és a páromnak is, eredetiket küldenek.
2022. aug. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig eredeti termékeket kaptam tőlük.
2022. aug. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18%
Sok a hamisítvány meg sokszor töröttet küldenek ami egyértelműen nem szállításkor tört össze. Plusz drágább mint sok más discounter.
2022. aug. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!