Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról az állítás...

Mit gondoltok arról az állításról, hogy aki smink nélkül nem mer kimenni emberek közé, az nem is szép?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Néha hülyeség, néha igaz. Meg miért ne dönthetné már el mindenki magának, hogy smink nélkül is kimegy-e az utcára avagy nem. Ez mindenki magánügye, nem attól lesz valaki ostoba/kretén/plázacica vagy akármi, hogy kisminkeli magát, ha elmegy otthonról.
2010. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Úgy értettem a nem mer elmenni otthonrólt, hogy nem mutatkozik más előtt...És "szélgyenli" magát...rosszul fogalmaztam.:D :$


De köszönöm a választ, és várok még!

2010. szept. 23. 18:53
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Én azt gondolom, hogy sok esetben igaz. Pl.: A szomszédom a boltba se megy el műszempilla nélkül sem.. akkor gondolhatod, hogy mellette mennyi smink van még rajta. Én már láttam smink nélkül és szegénykém tényleg nem valami szép úgy. És sok ilyen lány van. De ez csak az én véleményem.
2010. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
,,szélgyenli"
2010. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 hisztis válasza:
85%

Lehet benne valami,vagy csúnya az illető,vagy iszonyatosan önbizalomhiányos.

Nekem is volt ilyen időszakom,hogy még kutyasétáltatáskor is csilli-villire sminkeltem magam.Aztán amikor először jutottam el oda,hogy a párommal aludjak,este felkapcsolta a villanyt és leült velem szemben.

Azt mondta,hogy sose láttott még semmit,ami ennyire megmelengette volna a szívét.Gyönyörűnek talált.


Mostmár csak akkor sminkelem magam,ha tartós ideig közösségbe vagyok kényszerülve.:)


És ismerek olyat,aki így van ezzel.

2010. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát az már talán kicsit sok. De ha pl ez egy szolid smink ( pici alapozó/púder, szemcerka, szempillaspirál) akkor szerintem az se túl nagy baj.. Az viszont már tud mániákus lenni ha a smink überbrutál, és még véletlenül se láthatja senki nélküle... Azzal alszik, stb... És ha véletlenül betoppan hozzá egy vendég, akkor se kell szerintem full puccban lenni... Boltba, utcára, suliba én se szeretek smink nélkül menni, (de csak szolid), de ha itthon vagyok, nem nagyon érdekel.
2010. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
első voltam.
2010. szept. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

van egy két ilyen ismerősöm akiket már évek óta nem lehet látni smink nélkül az egyik nagyon durván alapozózza magát de annyira hogy ha meg van fázva és kb öt percenként fújja az orrát még a nap végére sem kell újra feltenni a sminket mert annyira vastag (gondolhatjátok hogy hogy néz ki szó szerint narancs sárga a feje) plusz szempilla spirál, olykor mű szempilla és vastagon kihúzva a szeme és a szülei sem látták már évek óta smink nélkül pedig velük él:)

A másik csaj ő is vicces mert hófehér a bőre és mindig feketével van kifestve a szeme de neki nem áll jól áhh egyáltalán nem mutat valami jól plusz szempilla spirál és ő pl osztály kiránduláson is lezuhanyzott és újra sminkelt sőt ő volt az első aki felkelt és gyorsan kiszaladt hogy ami este elkenődött rajta azt újra fesse!

Láttam mind a két lányt smink nélkül is de úgy sem szépek de ilyen nevetséges sminkel meg még rosszabba a kevesebb néha több! Ha jól választanák meg a mennyiséget és a színeket és az árnyalatokat akkor lehet fel sem tűnne de egy mindig feketére festett szem ami egyáltalán nem passzol az arcához és egy narancs sárga fej ráadásul alapozóstul szolizik:S hát nah ők tudják majd amikor az egyik a ráncaival küszködik az alapozó miatt a másiknak meg a szeme gyullad be ami már nagyon sokszor előfordult a sok sminktől addig én élvezem az életet:D Butáknak tartom az ilyen lányokat, okos nő nem csinál ilyet:)

2010. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Én pl nem szeretek smink nélkül mászkálni, de nem azért mert úgy nem érzem magam szépnek - hanem mert úgy érzem, én úgy vagyok ÉN, ahogy felöltözöm, kisminkelem magam, és ahogy vágatom a hajam.
2010. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Nekem ami állandó sminknek mondható az a feketével körülrajzolt szemem. Ha szép az arcom, (nem hámlik, nincs pattanás), nem kenek rá semmit, a bőröm így is olyan fehér mint a zománc.

Ha egyetemre, társaságba vagy hosszabb városi túrára megyek, ki van festve a szemem, de ha csak boltba lépek át vagy csak egy órám van aznap és aztán úgyis jövök haza akkor nem szoktam.

Szerintem aki nem meri felvállalni magát festék nélkül, az önbizalomhiánnyal küzd és segítségre van szüksége.

2010. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!