Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha bedagadt a fülem a tágítótó...

Ha bedagadt a fülem a tágítótól, vegyem ki, amíg helyre áll, vagy maradhat benne?

Figyelt kérdés

2022. aug. 15. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen anyagú tágítód van?


Vérzik?


Lila?


Mennyivel nagyobb mint az előző méret?

2022. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Műanyag tüske

1mmvel nagyobb (az előző 5 volt, ez 6) inkább csak piros,

És picit vérzett

2022. aug. 16. 18:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor fertőtlenítsd, és tedd vissza a régit.


Ha már nem fáj, próbáld újra. Krémmel vagy valami síkosítóval.

2022. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oké, bár reméltem, hogy azt írod maradhat benne xd

Nagyon nem akartam visszaugranni :(

2022. aug. 16. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez után másodszorra már gyorsabb lesz.


Én amikor műtét miatt ki kellett, hogy vegyem őket, bár beszűkült, de sokkal gyorsabban nyertem vissza a régi méretet.


Ha viszont berepedt, akkor fontos, hogy az a mikrosérülés be tudjon zárulni, és tudjad takarítani.



Egyébként szilikon gyűrűt próbáltál már? Azzal sokkal kímélőbb. Csak összehajtod, és utánna kirúgja magát a füledben.

2022. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mi-kk válasza:
38%
Másokra is tekintettel kéne lenni, mert az ilyen agyontágított fülű emberektől nekem konkrétan hányingerem van. Nem csoda ha a természet is tiltakozik ez ellen az agyrém ellen. Nem lehetne olyan testrészt tágítani, amitől más nem hányja el magát, mert mondjuk nem látszik?
2022. aug. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Valaki meg a te kinézetedtől hányja el magat, de sajnos meg mindig köztünk vagy.

Szokd meg, nem tetszhet mindenkinek minden. Unalmas világ lenne.

2022. aug. 19. 00:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!