Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Esetleg eredmények? Link lennt!

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 24. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:

kezratetellel mellnagyobbitast vallalok

penzvisszafizetesi garanciaval

2010. szept. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha ez tényleg segítene, nem lenne plasztikai műtét, mármint mellnagyobbítás... Lehet 1-2órára nagyobbnak tűnne, de még az is lehet, hogy tökre megereszkedik tőle a melled... én nem próbálnám ki, az biztos...
2010. szept. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nézd meg a két képet (before after). ott nézd a kék polos csaj első képét. nem gyanus a melle?:DDD szerintem erősen kisatírozták a melle közti csíkot, egy centit sem nőtt neki tőle. ha pedig már retusálgatnak az már régen rossz. rádásul a vákuum tényleg megduzzasztja a melledet, de össze is megy utána.
2010. szept. 24. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség! És a kép tényleg csak retusált. Ki az, aki 1-1,5 évnyi kezelés után pont úgy néz ki, mint előtte?

Jah, meg szexuális segédeszköz!

És a vákumtól szerintem is csak lógna. A bőrt tuti kinyújtja. A szöveteket meg..., háááát... nem tudom.

Én nem vennék ilyet.

2010. szept. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt olvastam róla, hogy felgyorsítja a vérkeringést, ezáltal pedig új sejtek képződnek, és így hat!Amúgy meg ez csak 1-2 kosárméret...A legtöbb szilikonos nő nagyobbra csináltatja...Én meg tényleg csak ennyit szeretném növelni...Gondoltam próbálta már valaki...
2010. szept. 24. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!