Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfin karóraóra, nyaklánc,...

Férfin karóraóra, nyaklánc, gyűrű. Túl sok és gáz, vagy mindenki döntse el maga mit visel?

Figyelt kérdés

Okosórát hordok, és nemrég vettem egy ezüst nyakláncot is, szerintem szép darab. De elkezdtem gondolkodni egy egyszerű ezüst karikagyűrűn is. Nem gyűrűs ujjra. Szerintetek ez már sok lenne és "elítélendő", ha valaki férfi létére ennyi ékszert hord (bár az órát ki annak tekinti, ki nem), vagy tök jó és mindenki hordjon annyi gyűrűt, meg nyakláncot amennyit akar?


Nem ízléstelen és hivalkodó ékszereket akarok, szimpla, egyszerűeket, ami nekem tetszik. Nem is az árával akarok khivalkodni, hisz se nem arany, se nem platina, és nem is gyémánt gyűrűt akarok venni, szimplán tetszik az egyszerű ezüst gyűrű és kész.



2022. aug. 28. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szíved joga. Nekem mondjuk a nyaklánc egyáltalán nem tetszik férfin, de egy visszafogott, ízléses nyaklánc mutathat jól.
2022. aug. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés kérdése, hogy kinek mi a sok, de gáznak nem mondanám. Ha tetszik, nyugodtan.
2022. aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, elírtam. Visszafogott gyűrű tud jól mutatni szerintem. A nyaklánc nem tetszik, bármilyen.

Bocs.

2022. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz ez így együtt. Arra azért érdemes figyelni, hogy ne viseljünk ezüstöt és aranyat vegyesen. De ami leírtál teljesen OK szerintem.
2022. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!