Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megéri műkörmösnek tanulni?

Megéri műkörmösnek tanulni?

Figyelt kérdés

Most jött egy ilyen lehetőség, régóta gondolkodtam rajta, szeretem a bíbelődő munkákat.

De fogalmam sincs, mennyire érdemes.



2022. aug. 29. 16:29
 1/8 anonim válasza:
86%
Szerintem már túl telített a piac. Én is gondolkodtam rajta, de nem érdemes már. Ha csak nincsen nagy vendég köröd / lesz kialakulóban.
2022. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Hat van ra kereslet boven. Bar most a valsag miatt vissza fog esni. Mindenki csak kajat vasarol.
2022. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg körmös van már, szóval csak akkor éri meg, ha ügyes vagy és biztos vagy benne, hogy ki tudnál alakítani idővel egy elég nagy vendégkört, hogy meg tudj belőle élni. Kb ez a legnehezebb része, de ha ez nem okozna gondot, van hozzá érzéked és szeretnéd is csinálni hosszabb távon, akkor hajrá.
2022. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon nem. Minden faluban van 4.
2022. aug. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A körmös kreativ szakma. Ha jo vagy, igenyes, izleses a munkad, akkor mindegy hanyan vannak meg. Mindenki a legjobbhoz szeretne menni.
2022. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából 11 ezer fős városban élek, én nem találtam jót még. Viszont van nemrég végzett ismerősöm, ő gyárba ment el dolgozni.
2022. aug. 30. 18:32
 8/8 anonim válasza:
81%

El lehet menni gyárba műkörmösként? És az mit jelent? Vagy hogyan dolgozik ott?


Amúgy szerintem ha a városban akarsz maradni, és nincs más műkörmös, akkor persze, hogy érdemes.

2022. szept. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!