Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fogszabályzó mennyit változt...

A fogszabályzó mennyit változtatna az arcomon ? / Mennyire lenne indokolt egy állkapocs műtét ?

Figyelt kérdés

A fogaim miatt mindenképp szeretnék mert 1-2 elég hülyén áll de nem fog megváltozni rossz irányba az arcom ? Valaki mesélt valamit hogy a felső fogait beljebb nyomta a fogszabályzó és ezért a felső állkapcsa is reagált és beesett az arca kicsit.


Illetve a másik kérdésem az lenne, hogy szerintetek mennyire veszélyes és szükséges egy áll/állkapocs műtét az esetemben ? Az állam kicsit be van esve és mióta valaki megjegyezte ezt azóta ki se tudom verni a fejemből és csúnyának érzem magam...

[link]

[link]

[link]


2022. aug. 31. 01:35
 1/9 anonim válasza:
Nem jó a link
2022. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Elvileg jónak kell most lennie


[link]

[link]

[link]

[link]


Nem tudom, lehet annyira nem vészes és csak túlreagálom. Kicsit ha leadok pár kilót lehet az is segítene mert azért elég sokat felszedtem az utóbbi időben.

2022. szept. 6. 20:40
 3/9 anonim válasza:
100%
Szerintem nem annyira vészes képről. Érdemes lenne egyeztetned egy fogorvossal, hogy ő mit ajánl. Első válaszoló vagyok.
2022. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy jegyezték meg? Olyan jegyezte meg aki jártas a témában,vagy egy random haver?nekem is ilyesmi az állam,előlről nem olyan vèszes,mert széles állcsontom van,de oldalról nem szeretem,és utálom ha valaki úgy àll hogy oldalról làt. Én is mindig azt hiszem hogy ezt nézik az emberek,de nagyon sok embernek van ilyen àlla,és egy laikus ezt észre se veszi,csak az aki jàrtas a témàban. Nekem nagyon előre állnak a metszőfogaim,és elvileg az alsó állcsontom is kényszerpozícióban van emiatt,és elvileg javulni fog az összkép a fogszabályzótól.
2022. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat a nagyon késői válaszért de majdnem elhagytam az accountomat...nem tudtam belépni, közben egyetem meg munka de eljutottam odáig, hogy újra be tudok lépni...


Egyébként itt jegyezték meg gyakorin egyszee illetve egy ismerősöm mondott valamit...és azóta csak ezt látom az a bajom... de egy műtét bitang drága, a fogszabályzó is szóval egy darabig el kell az ilyesmiket engedjem de nagyon csúnyának érzem néha emiatt magam...

2022. dec. 5. 05:31
 6/9 anonim válasza:
A fogszabályzó ezen nem változtatna ha jó a fogaid. Szard le hogy mások mit mondanak
2022. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy alapból testkép zavaros vagyok kicsit és mióta mondták egyszerűen nem tudom nem észrevenni és nagyon zavar... Már elkezdtem sportolni azóta mert láttam magamról régebbi képeket ahol nem volt annyira feltünő mert nem volt olyan husis az arcom
2022. dec. 10. 00:22
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha van pénzed rá,rakass fogszabàlyzót. nekem is ugyanolyan volt az arcom mint a tiéd,csak nekem a felső fogaim előre dőltek,így még a szàmat is nyomta. a doki mondta,hogy hogy tartsam az alsó állcsontom,és azóta nagyon sokat javult az összkép. az agy megszokja egy idő utàn,ha a helyes pozícióban tartod az állkapcsod. de sok kitartàs és türelem kell hozzá.
2022. dec. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

esetleg privátban tudsz küldeni egy jó klinikát (ha pesti vagy esetleg)? Mert én nemrég költöztem fel, és gőzöm sincs, hogy mi merre hány méter. És mindig egy nagy félelmem, hogy valami szar orvoshoz megyek el aki még esetleg ront a helyzeten...


Kb mennyi idő a javulás? 1-2 év?

2022. dec. 10. 19:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!