Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A bajusznövesztés csak abból...

A bajusznövesztés csak abból áll, hogy nem borotválom le vagy használni kell hozzá valamit?

Figyelt kérdés

Mindig irigykedve nézek sok emberre, hogy 18 évesen már bajusza van. Én mindig leborotváltam eddig de most elgondolkodtam az ötleten, hogy mi lenne ha nem borotválnám hanem növeszteném és majd meglátom, hogy hogyan alakul. Max ha nem áll jól akkor letolom, nem tart semmiből.


Viszont az érdekelne, hogy egy bajusz megnövesztéséhez elég annyi, hogy szimplán hanyagolom azon a terûleten a borotválkozást vagy kell azért költeni valamiféle kozmetikumokra hozzá?



2022. szept. 4. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindig kell igazgatni is, magától nagyon kuszán fog nőni.

Ha használsz különböző szakállápoló olajokat akkor szebb lesz és a fésülés sem árt neki.

Egy bajuszról sokat kell gondoskodni.

2022. szept. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm:)
2022. szept. 4. 17:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!