Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tőből le szakadt köröm mennyi...

Tőből le szakadt köröm mennyi idő után nő vissza?

Figyelt kérdés
Munkahelyen beakadt a műkörmöm a kisujjamon és az egészet le szakította tőből tehát csak hús van a helyén és még bentről is szakadt. Körmösom szerint fél év mire a fele vissza nő legalább. Akinek volt hasonló nektek mennyi idő volt? Illetve valahol olvastam, hogy lehet soha vissza se fog nőni ott a köröm ez igaz, vagy faszsag? Trollok kerüljenek kérlek

2022. szept. 4. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt, h félbetört a körmom, de a letörött része is rajta maradt az ujjamon, így jól lehetett làtni, ahogy az új köröm tolja le a régit. Szerintem nem volt fél év, max 2-3 hónap, de ez függ attól is, hogy milyen gyorsan nő a körmöd.
2022. szept. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg 3 hónap a köröm teljes lenövése. Ha sérült a köröm/körömágy, akkor ez az idő lehet több, vagy kevesebb is. Sérüléstől is függ.
2022. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 2-es írta annyival kiegészítve, hogy nagyon csúnya sérülésnél lehet maradandó deformitás a teljes lenövés után is. De ez nagyon ritka és a legtöbbször simán lehet rá úgy építeni utána, hogy nem is látszik.
2022. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!