Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ma talalkozok egy fiuval es...

Ma talalkozok egy fiuval es nem tudom mivel ragasszam fel a vett mukormoket? A vele kapott ragasztoban nem is volt semmi?!

Figyelt kérdés
Baratnom Szuperglueval lehet, de az kiragja kicsit a bort.
2010. szept. 25. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne használj műkörmöt. én nem szeretem . annyira.
2010. szept. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

nem valami jó indítás műkörömmel menni első randira! majd azt hiszik egy kis k*rva vagy!


Lakkozd ki valamilyen semlegesebb színnel, aztán ha majd elkezdtek járni és kiderül, hogy hogyan tetszik neki a körmöd, akkor majd olyanra csinálod meg.

2010. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
NE használj műkörmöt!!!
2010. szept. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Műkörömből csak az épített szép. Ne használj ilyen gagyi vackokat, mert csak téged minősít. Pláne ne hozzáadott, vagy pillanatragasztóval, nagyon gáz.
2010. szept. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Az ilyen DM-ben, Rossmannban vásárolt házilag felragasztható műkörmöknél nincs rondább és igénytelenebb. Ha már mindenképp műköröm, akkor csak szakember által épített!
2010. szept. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de bűnrondák az ilyen felragasztott körmök, arról nem is beszélve, hogy ha állandóan csinálod és nem jó a köröm előkészítése, akár gombás, algás körmökre is szert tehetsz, gondolom, ezt nem szeretnéd... fordulj szakemberhez, vagy hanyagold a műkörmöt (inkább lakkozz otthon)


26/l

2010. szept. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!