Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki volt a legszebb ember akit...

Kenny Barbiegirl 72 XD kérdése:

Ki volt a legszebb ember akit valaha láttatok?

Figyelt kérdés
Nekem, a példaképem...

2022. szept. 12. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az aki szemben áll velem a tükörben 😏

Viccet félre téve, talán egy takarító lány anno balatonon. Nem tudom a nevét, valószínű nem is ismert, de olyan arca és kisugàrzása volt neki, hogy arra szavakat nem találok.

2022. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Például Nagy Réka műsorvezető, aki fiatalon eszméletlen gyönyörű volt, de miután megnyerte a topmodellt, kóróvá aszalta magát és rettentően megcsúnyult. Kár érte.
2022. szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Leszólítani nem mertem. Egyik KFC-ben előttem állt sorban egy lány hihetetlenül gyönyörű volt, és ahogy beszélgetett a barátnőjével az is kiderült, hogy még okos és nagoyn kedves. Soha többet nem láttam.
2022. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Volt már olyan, hogy láttam szép nőket, de nem név szerint, csak pl.: utcán. Lényegében ez megválaszolhatatlan kérdés, mert mindig van, sok van: ha valaki esetleg meghal, jön helyette más.
2022. szept. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi viszonzatlan szerelmem az, akiről most ezt gondolom, de persze ez szubjektív és változik is az ember ízlése valamelyest. De ő olyan, hogyha én alkothattam volna meg a saját ízlésemre, akkor sem tudtam volna tökéletesebbre. :) Csak az a szomorú, hogy nincs esélyem nála.
2022. szept. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a viszonzatlan szerelmem. Azzal a különbségel, hogy én egy rövid ideig vele voltam aztán eldobott.

Nála szebb embert még sosem láttam. Gyönyörű haj, nagy szakáll szép kék szemek. És még baromi tehetséges is. Szóval maga a főnyeremény valaki olyannak akit viszont tud szeretni. Nekem meg egy fájó trauma egy életre az elvesztése.

2022. szept. 14. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Orbán Viktor a leggyönyörűbb ember
2023. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy Fruzsi nevű lány innen.
2023. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!