Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mondanátok néhány finom,...

Mondanátok néhány finom, tartós, férfias parfümöket?

Figyelt kérdés

2022. szept. 14. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

-Armani Code Profumo

-Versace Eros Flame

-Carolina Herrera 212 VIP Black

-Armani Stronger Wity You Absolutely

-Armani Stronger With You Intenseli

-Tom Ford Ombre Leather

-Bentley For Men Intense (bár próbáld ki, egyesek szerint az új batchek nem annyira tartósak)

-Mancera Cedrat Boise (ez unisex, viszont jó, szintén próbáld ki, nem mindenkin annyira tartós).

-Viktor & Rolf Spicebomb Extreme


Ezek jutottak eszembe hirtelen.

2022. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 luldwig ***** válasza:
93%

Emporio Stronger With You Freeze

"A csajok szerint bugyinedvesítő illata van :-)

2022. szept. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 van olyan tartós mint az Intensely vagy Absolutely?
2022. szept. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ja és ha lehet 4 évszakosat.


És letudnátok írni, hogy melyik milyen évszakos?

2022. szept. 19. 22:11
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2022. szept. 19. 22:11
 6/7 anonim válasza:

Stronger With You Freeze szerintem is jó választás. Az eredeti SWY kicsit frissebb változata. Tavaszra/Őszre kiválló, nyári kánikulákhoz talán kicsit túl intenziv.

Ha 4 évszakosból csak drágább fajtákat tudok felsorolni mint pl. Dior Sauvage, Bleu de Chanel, Acqua di Gio Profumo.

Olcsóbból esetleg a Montblanc Legend Spirit az, amivel van tapasztalatom. Szintén inkább tavaszi/őszi illat és bolondulnak érte a csajok.

2022. szept. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, ajanlok akkor tartós négy évszakos illatokat is.


- Versace Eros (tucat cucc, van EDT, és EDP illetve Parfüm verzió is mostmár. Az EDT is sokáig érezhető, hétköznapokra elég lehet, régen eleve bulikba használták sokan, meg a mai napig is. Az EDP kicsit erősebb, a parfüm már sok szerintem) nem tudsz vele mellé lőni


- Armaf Club de nuit intense EDT (extra hosszan tartó citrusos Aventus klón, jobb mint a Creed szerintem, citrusosság ellenére négy évszakosként tartják számon, talán télen kicsit visszafogottabb)


- Versace Dylan Blue (ez is jó minden évszakra és alkalomra)


-Dior Sauvage EDT (tucat cucc, 4 évszakos szintén)


- Yves Saint Lauernt Y EDP (ez is brutál erős, 4 évszakps cucc, ezt kevesebben használják).

2022. szept. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!