Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hölgyek nektek bejön az...

Hölgyek nektek bejön az arcszőrzet?

Figyelt kérdés

Inkább a már picit idősebb nők véleményét várom mert azt tudom a tiniknél ez most nem divat.

Én nekem szinte mindig van borosta az arcomon, és szinte havonta másképp hordom van hogy csak az államon van van hogy kör szakáll de van hogy teljes. Szeretek szakállt hordani nekem előnyösebb legalább is szerintem kiemeli az amúgy kerek arcom. Sokan mondják ha meg vagyok borotválkozva hogy rám sem ismernek :D

Kíváncsi vagyok vannak e még nők akiknek bejön a szakáll/borosta.

20/f


2010. szept. 26. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, én csak 15 vagyok, de nekem bejön. :D Persze arc válogatja, hogy kinek mennyire áll jól, de van egy haverom, akinek a borosta iszonyat szexin áll. :)
2010. szept. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem bejön :) Szerintem férfias.

18/l

2010. szept. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon-nagyon férfias.

A mai tiniknél nem divat,ez igaz.De azoknak a lányoknak elment az eszük.Én pl.személy szerint férfival akarok járni,nem pedig egy kisfiúval.:)

2010. szept. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a borosta/pici szakáll tényleg nagyon szexi tud lenni!!
2010. szept. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Van, akinek jól áll, van, akinek nem. És persze nem mindegy, hogy hogy-ilyen nagyon hosszú csöves/Mikulás-szakáll nem, bajusz szakáll nélkül nem, ha nincs gondosan ápolva, nem jön be nekem. De pl. a borosta, jól ápolt, nem túlburjánzó szakáll az állon ált. szokott tetszeni :).
2010. szept. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!