Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a frizura jól állhatna egy...

Ez a frizura jól állhatna egy fehér bőrű szőke lánynak? (Kép és töbi kérdés lent)

Figyelt kérdés

Link:


[link]


Szeretnék vadabb, színesebb lenni végre így 23 évesen. Mindenki szerínt túl színtelen vagyok, mert hófehér a bőröm (szó szerint) és túl szőke a hajam.


Kérdéseim:


- Hogyan lehet olyan szép egyenes mindig a frufru, mint a képen? Nekem volt régen ilyenem, de alul mindig bekunkorodott, értitek, nem volt ilyen szép egyenes, rendezett. :)

- Jól állhatna ez a bőröm miatt, annyi különbséggel, hogy nekem hosszú, mellig érő hajam van.

- Milyen árnyalata lehet ez szerintetek a barnának? Középbarna?


Köszi előre is, és linkelek még képeket.


2010. szept. 26. 08:18
 1/8 A kérdező kommentje:

Én ezen a képen pl hófehérnek látom őt is, mégis remekül áll neki.


[link]

2010. szept. 26. 08:24
 2/8 A kérdező kommentje:

Vagy itt, ezen dúrván látszik a karján is:


[link]

2010. szept. 26. 08:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Kell egy nagyon tehetseges fodrasz, Aki levagja Neked a format es beis festi.


Nagyon jol allna es ne felj valtoztatni. A lanyom is batortalan volt, de a nyaron talalt egy jo fodraszt es valoban meglepo volt a valtozas, nagyon szep lett,

es amint a foton lathato, a lanyom is ilyen frizut csinaltatott es szint.


Ha pesti vagy, akkor a Nyugatinal a Kleopatra szalont keresd, ott jo fodraszat van.

2010. szept. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Debreceni vagyok. :(


Akkor jó. Azt hittem szörnyen öregítene a bőrszínemmiatt.


De ez milyen árnyalat? Melírt nem akarok bele, csak maga ezt a barna színt. Középbarna lehet?

2010. szept. 26. 08:46
 5/8 A kérdező kommentje:

És hogy lehet ilyen szép egyenes frufrut csinálni???


Vasalóval kizárt, mert akkor úgy áll, mint anyíl, ez pedig nem. ???

2010. szept. 26. 08:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Középbarna lehet, vagy egy árnaylattal sötétebb, ami már majdnem fekete. Talán étcsoki barna, ilyesmi.


A frufru pedig hajtípustól függ. Ha egyenes szálú a hajad, akkor simán ilyen lesz. Biztos a vágástechnika is rásegít, de ahogy mondani szokták: a fodrász is hozott áruból gazdálkodik.

Szóval hajtípus függő.

2010. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ajjajjj, akkor lehet inkább hagyom azt a frufru dolgot. :)
2010. szept. 26. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:

bár az én hajam egyenes volt, és szőke, ehez nem tudok hozzá szólni, csak a haj tipushoz :)

nekem is ilyen hajam volt tavasszal, nagyon féltem tőle hogy milyen lesz de iszonyatosan jó volt, néha vicces vidám máskor szexi vad :) megmutatom én melyik képet vittem el a fodrászhoz (azon barbee van:))


[link]


annyi a baj vele, nem nagyon tudod változtatni nemlehet hátrafogni. igy nekem cs 3 hónaig volt ilyen már visszanövesztettem:) eleinte kicsit idegesitö mert ahogy látod a fej bubjátol már elöre van döntve és rövid ott is..szóval picit nyomorék volt az oldalfufrum, de addig csattolgattam mig már megnőtt és fokozatosra tudtam vágni ismét oldalfrufrunak :)


nagyon ajánlom, én is és a környezetem is nagyon imádta :)!!

2010. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!