Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dm kuponnal más is járt így?

Dm kuponnal más is járt így?

Figyelt kérdés

Már nem az első eset. Aktivált(!) havi pontsokszorozó kupont nem lehet felhasználni vásárlásnál. Ezt még külön jelezni sem kéne, mert automatikusan adja, ha használom a kártyát fizetéskor.

Az első ilyennél a pénztáros utána is nézett, hogy mi a hiba (náluk), mert nem jelent meg a rendszerükben, hogy egyáltalán van olyan havi kuponjuk (már hó közepe volt...), így sikerült felhasználni.

Most szintén ez történt, de az illető még hajlandóságot sem mutatott, hogy utána nézzen. Inkább kioktatott, hogy hónap elején kell aktiválni (akkor aktiválható, amikor akarom, amíg le nem jár) és lezárta a témát.

Nem ez a fő problémám, de akkor ez mégis minek van? A stílus meg még vérlázítóbb, inkább ez cseszett fel.



2022. szept. 21. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig ez - ahogy írod - automatikusan történt, azaz a gép automatice érvényesítette a kedvezményt fizetéskor. Engem az zavar, hogy mostanában nincsenek bónusznapok.
2022. szept. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem még sosem volt vele gondom
2022. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Esetleg szedd le az appot és tedd fel újra, lehet hogy hibásan működik.
2022. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Feltettem újra az appot, de sajnos tényleg nem nálam lesz a gond. Ugyanúgy aktiválva van, ahogy vásárlás előtt. Sőt, ezt gépen keresztül is látom az oldalukon, nem csak az appban.

Nem tudom, hogy az itteni boltban mi van, de hogy még engem csesznek le, az jobban idegesít, nem is a hülye pontjuk.

2022. szept. 23. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!