Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem tudom úgy alakítani...

Miért nem tudom úgy alakítani a hajam ahogy pl egy fodrász csinálná?

Figyelt kérdés

Konkrétan az a bajom, hogy a 4.5cm hosszú hajamat (felül ennyi, oldalt egyenletesen csökken nullára) nem tudom még vizesen se hátra simítani. Ezer millió fodrász videót néztem, csak ráspriccel vizet és hátrafésüli. Aztán mintha a legerősebb hajzselé tartaná. Én ha bevizezem, pl csap alá hajolok, majd kézzel megdörzsölöm, utána fésűvel hátra fésülöm, akkor 90 fokban áll föl.

Zuhanyzás közben hátra tudom fésülni, de ahogy megtörlöm, és fésülöm előre ugrik. Hajszárító se segít.


Szeretném ezt most fodrász nélkül megoldani, 20km-es körzetben nincsen fodrász, aki férfi száraz hajvágást 6000 alatt csinálna, ezért apám vágja a hajam.


2022. szept. 29. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a hajad ilyen. Nekem is kilök magából mindenféle formázást, akkor is ha fodrász csinálja..

Egyszer lehet hogy érdemes lenne rászánni magad hogy elmenj egy jobb fodrászhoz, ő talán tudna tanácsot adni, ha személyesen látja a hajad.

2022. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elöször is, apád hajvágása az elsö gond, nem mindegy, hogy van vágva. A "letolom" valamekkorára nem az, amit egy fodrász csinál, illetve a haj hossza is rengeteget számít.

Másodszor a netes videókat nem érdemes nézni, mert ott tényleg zselézik a hajat.

Harmadszor csak ha már megtörölted, utána érdemes hátraigazítani, és úgy megvárni, amíg teljesen megszárad.

(Meg amíg megszokja a hajad, célszerü legalább otthon lekötni valamivel, hogy beálljon a megfelelö irányba.

2022. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha sűrű hajad van, s a fodrász vágásnál ritkít/puhít is, akkor könnyebben hátra lehet fésülni. Ha apud nem ritkít/puhít, akkor emiatt nehezebb befésülni, formázni a hajad
2022. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!