Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek kiszedjem a...

Szerintetek kiszedjem a szemöldököm?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok fiú és vastag a szemöldököm. Egyszer már voltam kozmetikusnál, aki a szélét kiszedte (magánügyi okokból már nem járok szóval kozmetikust ne ajánljatok) de vastag akkor is. Fater szerint ne szedjem ki mert férfi vagyok de engem zavar. Mit tegyek? (Ne fateromból induljatok ki:) köszi)
2010. szept. 26. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Figyu egy srác mért ne szedhetné,ha zavarja?Ha nem tetszik,akkor hajrá;)

Ettől még férfi maradsz és nyugi,nem 1 pasi szedi;)

2010. szept. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jajj, először nem olvastam, hogy fiú vagy és aztán meg a "faterod" mondja hogy férfi vagy... egy kicsit meglepődtem! :D Nah, de komolyra fordítva a szót:

Sztem gáz ha kiszeded! De ha téged zavar, akkor tőlem próbálkozhatsz, de el bírom képzelni, hogy egy 13 éves fiú mit művelne a szemöldökével, ha nekiesne... A magánügyi dolgok az a kozmetikussal vannak kapcsoltban, mármint vele van bajod? Mert ha igen akkor sztem elég sok van még... Ha pedig vmi olyasmi, hogy kiderült mondjuk a osztályban, hogy kiszedeted a szemöldököd, akkor gondolj bele, hogy mi lenne ha az derülne ki, hogy saját magadnak szeded...

Szóval nehogy ki szedd! Ez a lényeg! :D Ha pedig mégis úgy döntesz, hogy ellentmondasz neked :D, akkor legalább egy hozzáértő emberrel csináltasd!

2010. szept. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok!:DIgaza van a másodiknak,h azért egy hozzá értő nem ártana!:DMég a végén nem marad szemöldököd!:D
2010. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ki tudod szedni magadnak normálisan,akkor megcsinálhatod,de ha nem,akkor inkább kérd valakinek a segítségét (pl. ha van nővéred/unokanővéred,akkor ő is biztos szívesen segít)
2010. szept. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szedd ki ha zavar, de csak keveset és szabályosan, könnyű elrontani még nekem is pedig én már 10 éve szedem magamnak.

Ettől még férfi maradsz, nem ezen múlik. Szerintem is jobb egy vékonyabb szemöldök mint egy olyan Joe Jonas féle dzsungel... ő is igazán szedhetné, jobban nézne ki sokkal.

2010. szept. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ha nem ilyen akkor még nem kell kiszedned.

2010. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem nyugodtan szedd ki. nekem nem igazán tetszik amikor egy srácnak ősemberes szemöldöke van, readásul téged is zavar. De tényleg jobb lenne ha kozmetikus csinálná, vagy olyan aki már régóta csinálja. ettől még fiú maradsz
2010. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálam már az sok lenne, ha egy férfinak megfordulna a fejében a szemöldökkiszedés.. de hogy szedje is folyamatosan...

tőlem amúgy azt csinálsz, amit akarsz, de hányok a mai emberek nagyjától, és ebbe te is beletartozol. bocs.


23L

2010. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz az infókat!
2010. szept. 27. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!