Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen alakot elérni?

Hogy lehet ilyen alakot elérni?

Figyelt kérdés

Pont olyan magas vagyok, mint ez a lány, rendszeresen sportolok és nem is eszem nagyon sokat, mégis "vastagabb" vagyok, mint ő. Mit tegyek, hogy ilyen alakom legyen?

[link] > Galéria > Videók > Hajdú Nikolett bemutatkozás


2010. szept. 26. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
szerintem olyan kis semmilyen ez a kiscsaj. és nem tudom a kérdésedre a választ. én inkább sportos akarok lenni mint vézna
2010. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen akarsz lenni? Költözz etiópiába aztán ne egyél semmit. Miért akarsz olyan alakot,hogy ne legyen se melled,se feneked, se semmi nőies rajtad,hanem olyan legyél,mint egy beteg kisfiú?
2010. szept. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
74%
Csatlakoznom kell az előttem szólókhoz. Ez tényleg gáz :(
2010. szept. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
A sportos alkat sokkal szexibb, lásd Jessica Simpson.Ő igazán szexi, és nem ilyen véznák a lábai. Hanem szép kisportolt. Ne fogyni akarj, (igaza van az előttem szóloknak)hanem sportolj.Sokkal egészségesebb, mint az,hogy koplalj.
2010. szept. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik az ilyen alak, szép törékeny. Nemhiszem hogy ezt bárhogy is el lehetne érni, mert inkább születni kell ilyennek.

off. Nem értem mért kell levéznázni meg gebézni, a kövéreknek sem esik jól ha zsírdisznóznak...

2010. szept. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ehhez csontozat kell. ha nincs ilyen alkatod, akkor hiába koplalsz és kínzod magad futópadon. nem leszel ilyen. biztosan csinos lány vagy így is, aki ad magára. ne kergess irreális álmokat. magadból hozd ki a legtöbbet, ne akard a génjeidet megváltoztatni...
2010. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kellene ócsárolni,mondjuk én is vékony vagyok és nekem sem esne jól ha ilyet írnának rám.

Sosem fikázom le a ducibb és véknyabb lányokat sem.

Kérdésre válaszolva alkattól függ.Van akinek nem kell tennie ezért semmit és van aki sosem néz ki így,akármit tehet.(Pl ha a medencéjénél szélesebb)

Fogadd el magad:)

2010. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én pl nem sértegetésképp írtam(én vagyok a 4. válaszoló)

Mert én is vézna vagyok.:D És szerintem sokkal szebb egy kerekebb popsi, mint egy lapos. Az is van akinek jól áll, de van akinek nem. Egyéntől függ.

2010. szept. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igazából csak a lábaim vastagabbak, de azon nem tudom hogy lehetne változtatni..:D
2010. szept. 29. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!